fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська делегація бізнесменів та інноваторів вирушає на Форум у Давосі

Ukraїnśka delegacija biznesmeniv ta innovatoriv vyrušaje na Forum u Davosi
Багатоформатний простір Ukraine House презентуватиме Україну 22-26 січня на 48-й Щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму у Швейцарії.  На форумі у Давосі лідерам світового бізнесу, технологій та інвестицій представлять інвестиційні можливості українського ІТ та сфери інновацій
Bagatoformatnyj prostir Ukraine House prezentuvatyme Ukraїnu 22-26 sičnja na 48-j Ščoričnij zustriči Vsesvitńogo ekonomičnogo forumu u Švejcariї.  Na forumi u Davosi lideram svitovogo biznesu, tehnologij ta investycij predstavljať investycijni možlyvosti ukraїnśkogo IT ta sfery innovacij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший Ukraine House стане унікальною можливістю для того, щоб показати яскраву і динамічну європейську країну — Україну та її жителів. На платформі, яка відкриється 22 січня, відбуватимуться панельні дискусії з питань технологій, бізнесу та інвестицій. Як Ukraine House представить Україну в Давосі. Організатори сподіваються, що Ukraine House як технологічний партнер дасть змогу залучити нові проекти та інвестиції в Україну. Президент України, який брав участь у Форумі у 2017-му, 25 січня цього року теж планує виступити з промовою на українській платформі. Окрім Петра Порошенка, у Давосському форумі візьмуть участь народні депутати України, Київський міський голова та інші представники української влади та бізнесу. Ми не хочемо говорити про політику України — це старий порядок денний, як ми це називаємо. Новий порядок денний полягає в тому, що Україна дійсно відіграє значну роль у технологічному партнерстві.. Андрій Колодюк. член Організаційного комітету Ukrainian House Davos. Для організації українського представництва, в Давосі орендують двоповерхову будівлю на Променад-стріт. У конференц-центрі неподалік проведуть понад 10 заходів, повязаних з технологіями, інформацією, сільськогосподарським бізнесом, технологією блокчейн, штучним інтелектом та інвестиційними можливостями. Також у рамках Ukraine Davos House 24 січня 2018 року представлять унікальний міжнародний проект. Blockchain Hub Kyiv стане першим серед хабів і blockchain-акселераторів на всій території колишньої Співдружності. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські інтерактивні столи представлять на Форумі у Давосі.
Реклама 👇 Замовити

Перший Ukraine House стане унікальною можливістю для того, щоб показати яскраву і динамічну європейську країну — Україну та її жителів. На платформі, яка відкриється 22 січня, відбуватимуться панельні дискусії з питань технологій, бізнесу та інвестицій.

Як Ukraine House представить Україну в Давосі

Організатори сподіваються, що Ukraine House як технологічний партнер дасть змогу залучити нові проекти та інвестиції в Україну.

Президент України, який брав участь у Форумі у 2017-му, 25 січня цього року теж планує виступити з промовою на українській платформі. Окрім Петра Порошенка, у Давосському форумі візьмуть участь народні депутати України, Київський міський голова та інші представники української влади та бізнесу.

Ми не хочемо говорити про політику України — це старий порядок денний, як ми це називаємо. Новий порядок денний полягає в тому, що Україна дійсно відіграє значну роль у технологічному партнерстві.

Андрій Колодюк, член Організаційного комітету Ukrainian House Davos

Для організації українського представництва, в Давосі орендують двоповерхову будівлю на Променад-стріт. У конференц-центрі неподалік проведуть понад 10 заходів, пов’язаних з технологіями, інформацією, сільськогосподарським бізнесом, технологією блокчейн, штучним інтелектом та інвестиційними можливостями.

Також у рамках Ukraine Davos House 24 січня 2018 року представлять унікальний міжнародний проект. Blockchain Hub Kyiv стане першим серед хабів і blockchain-акселераторів на всій території колишньої Співдружності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські інтерактивні столи представлятьУкраїнська делегація бізнесменів та інноваторів вирушає на Форум у Давосі 1Українські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі на Форумі у Давосі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: