У Чернівцях встановили еко-бокси для використаних батарейок

Čytaty latynkoju
У Чернівцях встановили еко-бокси для використаних батарейок

Один такий контейнер коштує 8 тис грн. Такі еко-бокси абсолютно безпечні: всередині вони мають герметичне покриття, що не дозволить отруйним речовинам потрапити на зовні.

Де знайти еко-бокси

Встановлена також система скочування, яка не дасть лампі розбитися. Спеціальні контейнери з’явились у приміщеннях міської ради, центрах надання адміністративних послуг, а також будівлях колишньої Шевченківської і Першотравневої районних рад та у приміщеннях комунальних підприємств. Використані люмінесцентні лампи краще викидати в упаковках, щоби вони не билися. У майбутньому у Чернівцях планують встановлювати дещо простіші контейнери. У приміщеннях ЖКГ хочуть ставити еко-бокси вартістю по 2 тис грн кожен. У житлових будинках їх монтувати поки не будуть.

Нагадаємо, що у Києві встановлятьУ столиці встановлять контейнери для батарейок контейнери для утилізації батарейок та ламп. Комунальники вже узгодили місця в Києві, де розташовуватимуться контейнери для небезпечних відходів. За словами представника комунального підприємства «Київкомунсервіс» Ігоря Мороза, для вивезення небезпечного сміття вже також придбали спеціальне авто. Реалізують проект вже на початку 2018 року.