Оприлюднено бюджет України на озброєння у 2018 році

Čytaty latynkoju
Оприлюднено бюджет України на озброєння у 2018 році

Загальна сума фінансування Міністерства оборони та озброєння у 2018 році становить 86,6 млрд гривень, що більш ніж на 20% більше, ніж в минулому році.

Куди скерують гроші на озброєння

Зі згаданої суми витрати на керівництво та військове управління Збройними Силами України складають майже 500 млн грн. На забезпечення діяльності ЗСУ та підготовку військ дадуть 59,8 млрд грн. На медичне лікування та реабілітацію особового складу ЗСУ та інших категорій бюджетом передбачено 2,4 млрд грн. На будівництво і придбання житла для військовослужбовців виділено 857,6 млн грн. На підготовку військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації військових фахівців і патріотичне виховання молоді виділяється 2,8 млрд грн. На утилізацію боєприпасів, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів дають 534 млн грн.

Нагадаємо, що українські Збройні Сили отримаютьУкраїнські Збройні Сили отримають електронну медицину електронну медицину. Впровадження комплексу системи електронних записів пацієнта сприятиме підвищенню якості медичного забезпечення української армії.