В Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах

Čytaty latynkoju
В Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах

Як працює новий сервіс

Антикорупційна мапа поки що працює для Києва та Одеси. Незабаром її запуск відбудеться ще для 15 українських міст. А до завершення весни 2018 року схема з ремонтами в населених пунктах має охоплювати всю країну. Сервіс має допомогти у виявленні зловживань на тендерах, строках чи обсягах ремонтних робіт в українських містах.

Коли чекати на запуск мапи у вашому місті

Мапа розпочне роботу насамперед у великих містах. У другу чергу її функціональність стане доступною в обласних центрах. Також представники сервісу зауважують, що готові до співпраці із малими громадами та невеликими населеними пунктами. Від них вони очікують запитів. Таку інформацію оприлюднила очільниця правління ГО «Антикорупційний штаб» Галина Янченко.

Наступними містами на мапі онлайн-сервісу мають стати Харків, Житомир, Тернопіль, Миколаїв та Херсон. Для Києва сайт використовує офіційні дані від Київської міськради щодо робіт та тендерів. Зараз сайт висвітлює 7 категорій об’єктів, відносно яких витрачають бюджетні кошти. До їхнього числа включено житлові об’єкти, медичні установи, освітні заклади, майданчики, інфраструктуру міст, соціальні об’єкти та дороги й автошляхи. По кожній категорії можна проглянути напрямки та типи витрат і співставити із бюджетними витратами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про бюджет участіПонад 50 українських міст долучилися до бюджету участі в українських містах. Його використання в регіонах за 2017 рік суттєво зросло слідом за столицею.

В Україні запустили антикорупційну житлову мапу