У разі погодження документу, виконавчий орган протягом 3х місяців має розробити та затвердити Єдину систему нумерації опор зовнішнього освітлення та електромереж Києва.
Деталі проекту
Відповідно до проекту рішення, географічну орієнтацію у столиці пропонується покращити, пронумерувавши опори зовнішнього освітлення та електромереж. Як пояснюють у мерії, сьогодні водії плутаються в лабіринтах перейменованих вулиць. Тому і пропонують запровадити Єдину систему нумерації. Проект рішення передбачає створення схожої системи і в Києві. Це покращить геолокацію в місті та підвищить ефективність роботи служб термінового виклику.
Схожий історичний досвід є у іншого європейського міста з насиченою історичними подіями життям. Раніше таку практику запровадили для вулиць Праги. У столиці Чехії існує система нумерації вуличних ліхтарів, яка, після низки прецедентів створення вулиць із новими назвами, проспектів і бульварів, допомагає працівникам різних міських служб. Також нею активно користуються представники силових структур, поліції та водії служб таксі. За допомогою подібної схеми нумерації опор освітлювальної мережі можна точно і швидко ідентифікувати потрібну локацію.
Кожен зі стовпів міста промаркований унікальним номером. У разі надзвичайної події, коли результат вирішують секунди, диспетчеру тієї чи іншої служби повідомляється номер найближчої опори. Поліція, швидка допомога, пожежники — всі користуються цією нумерацією. Так вони можуть діяти більш злагоджено та швидко.
Нагадаємо, що нещодавно було презентовано мобільний додаток «Картка киянинаПрезентовано мобільний додаток «Картка киянина»». Він доповнить можливості звичайної електронної картки.