Білл Гейтс будує власне розумне місто за $80 млн

Čytaty latynkoju
Білл Гейтс будує власне розумне місто за $80 млн

Яким буде місто майбутнього

Білл Гейтс почав розкривати плани будівництва розумного міста. Новий проект найбагатшої людини світу розташується за 45 хвилин їзди від міста Фінікса, що у штаті Аризона. У місті з імовірною назвою Бельмонт впроваджуватимуть найновіші технології. Одна з інвестиційних компаній Гейтса вже виділила на цей проект $80 млн.

Плани Білла Гейтса

Гейтсу не звикати бути на крок попереду гри, і це розумне місто може стати як селекційним, так і тестовим середовищем для передових технологій. Бельмонт не буде кардинально відрізнятися від звичного для нас міста. 3,8 тис акрів призначатимуться для офісних, комерційних і торговельних приміщень, 470 акрів для державних шкіл, а решта площі — для приватних будинків.

Особливістю цієї місцини є вигідне розташування та велика кількість простору. Водночас недостатня існуюча структура дозволить зробити розумне місто абсолютно унікальним простором. Бельмонт має потенціал для того, щоби рухати вперед дизайн і винахідливість, розвиваючи при цьому весь штат.

Бельмонт створить далекоглядну спільноту з комунікаційним та інфраструктурним осередком, яка охоплює найсучасніші технології, розроблені в рамках високошвидкісних цифрових мереж, дата-центрів, нових технологій будівництва та моделей дистрибуції, автономних транспортних засобів та автономних логістичних центрів.

Belmont Partners, аризонська група з питань нерухомості

Нагадаємо, раніше ми писали про 15 реалізованих передбаченьПророк Білл — 15 реалізованих передбачень CEO Microsoft із 1999-го CEO Microsoft із 1999-го.