Реклама

У Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів

Čytaty latynkoju
У Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів

Учасниками конкурсу стали 7 команд, про до фіналу дійшло лише 3 групи розробників. Щоби розробити додаток, студентам давалось 2 місяці. За цей час продумати треба було все – від головної ідеї до функцій, зручності та дизайну.

Що пропонує додаток-переможець Clickers

Clickers — це те, що у режимі реального часу викладач лише у кілька «кліків», без подвійних листочків і довгих перевірянь контрольних, одразу ж може дізнатись реальний рівень знань студентів. Розробка дозволяє зібрати статистичні дані, щоб зрозуміти, який рівень знань студентів загалом, а також інформацію про те, як відповів кожен конкретний студент. Є у додатку і окрема приємна функція для студентів – анонімні коментарі. Тепер студенти можуть чесно написати, що вони думають про рівень викладання педагога, і не боятись, що через їхню думку викладач буде упередженим і це вплине на оцінки. Додаткові матеріали у додатку також можна завантажити. Студент просто натискає на кнопку і переходить до усіх матеріалів, які йому хоче подати викладач, і одразу ж переглядає або завантажує те, що йому потрібно.

Нагадаємо також, що запорізькі школярки розробилиЗапорізькі школярки розробили додаток і потрапили на Technovation в США додаток і потрапили на Technovation в США. Розробка AirNear моніторить рівень забрудненості повітря в місті.

Це дуже нагадує тестування на ЗНО. Є запитання, є декілька варіантів відповіді. Викладач оголошує, що зараз у додатку з’явиться запитання. Студент має обмежену кількість часу, щоб відповісти. І одразу видно загальну картину знань.

Людмила Гелетій, студентка, розробниця