Microsoft готує до випуску цифровий нотатник

Čytaty latynkoju
Microsoft готує до випуску цифровий нотатник

Передісторія розробки

Microsoft Courier — цей прототип цифрового нотатника було продемонстровано майже 7 років тому, проте блокнот так і не вийшов на ринок. Цифровий нотатник мав 2 екрани, складався докупи як звичайний блокнот і мав ще стилус для рукописного вводу. Тепер інсайдери закордонних видань повідомляють, що корпорація веде роботу над аналогічним вдосконаленим ґаджетом. Побачити цю розробку наживо можна буде на початку 2018 року.

Над чим зараз працює Microsoft

У Microsoft останнім часом чимало часу та ресурсів присвятили оптимізації ОС Windows 10. Зокрема, йдеться про поліпшення роботи на основі процесорів із технологією ARM. Перші власні ноутбуки на основі цієї технології корпорація планує продемонструвати у грудні 2017-го. Також повідомляють про плани запустити власний нотатник під кодовою назвою Andromeda. Він буде базуватися на чипсеті ARM. Точних характеристик цього пристрою не оприлюднюють. Проте з позицій програмного забезпечення відомо, що призначено розробку буде в першу чергу для використання із такими програмами, як OneNote та Edge. Заявлено також підтримку традиційних настільних додатків через програмне забезпечення, котре емулюватиме десктопне середовище Windows 10.

Крім того, MicrosoftMicrosoft «навчить» Windows 10 стежити за поглядом користувача працює над окремим додатком для синхронізації нотаток та ведення записів від руки аналогічно до того, як ми пишемо у звичайному нотатнику. Раніше подібні спроби корпорації були зафіксовані при випускові програм та «заліза» у вигляді планшетів Surface RT чи ультрамобільних комп’ютерів. Проте ці спроби буле не дуже вдалими, а програмне забезпечення часто «гальмувало».

Який вигляд мав концепт нотатника