Android Pay почав розгортання в Україні

Čytaty latynkoju
Android Pay почав розгортання в Україні

Що відомо на цей момент

Власники смартфонів із операційною системою Android в Україні почали отримувати додаток платіжного сервісу Android Pay. Його головна функціональність — підтримка безконтактних платежів за допомогою NFC. Крім того, ним можна сплачувати за купівлю товарів та послуг у додатках. Користувачі соцмереж називають це оновлення тестовою перевіркою, оскільки поки що основними отримувачами стали власники пристроїв лінійки Nexus. Хоча є випадки появи цього додатку і на інших смартфонах із Android, а також додаток помічено в магазині Google Play.

Інтерфейс платіжного додатку цілком локалізовано українською. Також можна додати платіжну картку, проте крім реєстрації картки і блокування тестового платежу, у користувачів поки немає інших можливостей для операцій в Україні.

Що варто знати про платіжний сервіс Google

Це — платіжний сервіс компанії Google, який дає змогу користуватися смартфоном із чипом NFC для оплати товарів та послуг. Достатньо прив’язати до смартфону банківську картку або акаунт платіжної системи PayPal. Крім того, за кордоном цей сервіс дає змогу стати учасником низки дисконтних програм, програми MasterCard Rewards та отримувати бонусні пропозиції від рітейлерів.

Коли почнеться повноцінна робота Android Pay

Поки що немає остаточних даних щодо запуску платіжного сервісу, проте ЗМІ повідомляють про можливий запуск найближчими тижнями.