У світі створене перше міністерство у справах AI

Čytaty latynkoju
У світі створене перше міністерство у справах AI

Міністерство представив прем’єр-міністр ОАЕ Шейх Мухаммед Бін Рашид Аль-Мактум. Очолив структуру 27-річний Омар бін Султан. Нова структура займатиметься розвитком знань, підтримкою науки та досліджень у сфері штучного інтелекту.

Що відомо про нове міністерство

Ініціатива має на меті підвищити ефективність роботи уряду, створити сприятливе середовище для громадян в майбутньому та реалізувати амбітну стратегію країни – очолити глобальну технологічну революцію та колонізувати Марс до 2117 року. Нагадаємо, що у Дубаї пройшлиУ Дубаї пройшли тестові польоти безпілотного літаючого таксі перші тестові польоти безпілотного літаючого таксі, створеного німецькою компанією Volocopter. За задумом творців, коптер можна буде замовити через додаток на смартфоні, вказавши початкову та кінцеву точки маршруту.

Ми запустили цифрові сервіси 16 років тому. А сьогодні ми відкриваємо новий етап, заснований на штучному інтелекті. Ми маємо намір використати всі інструменти та методи, пов'язані зі штучним інтелектом, щоб прискорити та забезпечити більшу ефективність урядових послуг на всіх рівнях.

Шейх Мухаммед Бін Рашид Аль-Мактум, прем'єр-міністр ОАЕ