В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги

Čytaty latynkoju
В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги

Онлайн-систему розробили в рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative. На часі дізнатися більше про новітній сервіс.

Як скористатися сервісом

  • Натиснути на віджет «Отримати юридичну допомогу» на сайті Платформи прав людини;
  • Заповнити всі необхідні поля;
  • Коротко описати суть справи;
  • Прикріпити всі необхідні документи по справі;
  • Натиснути «Відправити».

Після отримання заявки адміністратор онлайн-системи занесе її в базу, про що ви отримаєте сповіщення на e-mail. Про етапи опрацювання заявки також буде інформовано по електронці. Перевірити статус запиту, можна за посиланням. Система зберігає усі запити на юридичну допомогу та відповіді, які надали юристи.

Нагадаємо, що в Україні тестують додатокВ Україні тестують додаток для розслідування платіжних злочинів для розслідування платіжних злочинів. Веб-додаток CrimeCheckOnline, розроблений Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем ЕМА спільно з Департаментом кіберполіції НПУ. Проект реалізується в рамках Національної програми сприяння безпеці електронних платежів і карткових розрахунків SafeCard. CrimeCheckOnline дозволить правоохоронцям як мінімум в 2 рази швидше визначати рахунки, на які злочинці переводять вкрадені з карток гроші, а також визначати місце скоєння злочину. Також автоматично можна буде встановлювати, в який саме банк надійшли вкрадені кошти з метою скорочення часу на визначення місця скоєння злочину. З 12 червня 2017 року система знаходиться в пілотної експлуатації і використовується банками-членами ЕМА і співробітниками кіберполіції.