Польща витратить €465 млн на кібервійсько

Čytaty latynkoju
Польща витратить €465 млн на кібервійсько

Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб.

Як функціонуватиме польське кібервійсько

Антоні Мацеревич повідомив, що у сучасному світі кіберпростір є місцем, де воєнні дії точаться не меншою мірою, ніж на суші, в морі, повітрі чи космічному просторі. Він нагадав, що державні установи Польщі і країн-союзників по НАТО регулярно стають об’єктами кібератак і атак інтернет-троллів. До речі, в Україні незабаром з’явитьсяЦентр технологій для «оборонки» запускають в Україні центр передових технологій в оборонній промисловості. Відомо, що ініціатива пов’язана з євроатлантичним курсом України. Об’єднавши передову наукову думку, інвестиції, механізми обміну та захист технологій, наша країна стане ближче до спільноти НАТО. Ентоні Тетер зазначив, що для запуску проекту мають бути визначені його виконавці, а також закладені кошти на реалізацію.

Ми усвідомлюємо, якою значною є відповідальність Польщі з огляду на ключову роль на східному фланзі НАТО. Тому рішення, яке ми хочемо реалізувати у найближчі роки, це створення кібернетичних військ чисельністю щонайменше 1 тис військовослужбовців, здатних до боротьби у кіберпросторі.

Антоні Мацеревич, міністр оборони Польщі