Користувачі Android в Україні отримали доступ до «Відкритого міста»

Čytaty latynkoju
Користувачі Android в Україні отримали доступ до «Відкритого міста»

Як працює «Відкрите місто»

Новий мобільний додаток інтерактивної платформи «Відкрите місто» охоплює 50 міст України і доступний поки що для мобільної операційної системи Android . Цей інструмент дає змогу швидко відправити міським службам свій сигнал-зауваження, що стосується благоустрою і комфорту у місті. Серед проблем, про які можуть повідомляти користувачі додатку, — несправність світлофорів чи вуличного освітлення, проблеми із дорожним покриттям, занедбані сквери, руйнування міської інфраструктури, проблеми із вивезенням чи зберіганням сміття тощо. НА часі дізнатися про те, як можна скористатися новинкою.

Як скористатися новим сервісом

Користувач додатку може додати на карту власний сигнал про проблеми у місті. Для цього потрібно:

  • Сфотографувати помічену проблему чи несправність,
  • Обрати одну з категорій для визначення зафікосваної проблеми у місті (наприклад, сміття).
  • Зазначити місцезнаходження проблеми (адресу або точку на карті).
  • Вказати подробиці про помічену проблему та надіслати відповідним службам.

Інформація автоматично надсилається у потрібну службу кожного міста і потім можна проконтролювати, чи буде цей недолік усунено. Розробники обіцяють забезпечити швидке реагування та контроль виконання заявок від населення.

Де можна завантажити додаток

Уже невдовзі додаток стане доступним і користувачам сімейства пристроїв на базі операційної системи iOS. Поки що його можуть використати власники смартфонів на Android, завантаживши за посиланням із магазину Google Play. Розробником додатку став фонд «Східна Європа».