Український мультфільм отримав визнання у Європі на Cartoon Forum

Čytaty latynkoju
Український мультфільм отримав визнання у Європі на Cartoon Forum

Слід зазначити, що проект привернув увагу з боку професіоналів індустрії ще на етапі відбору на пітчинг. У серпневому номері анімаційного видання Kidscreen вийшов огляд, присвячений  найцікавішим проектам, які пройшли на Сartoon Forum у Тулузі. Редакція журналу створила шорт-лист з 7 найцікавіших, щоб допомогти мовникам, продюсерам, дистриб’юторам, інвесторам не загубитися серед десятків нових проектів. В цей шорт-лист потрапив анімаційний серіал «Мама поспішає додому». На часі дізнатися більше про нього.

Про що йдеться у «Мама поспішає додому»

«Мама поспішає додому» — серіал, який є продовженням одноіменної книги. Видання вийшло українською мовою у 2010 році і дуже скоро стало популярним серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android та iOS користується великим успіхом і була завантажена більше 50 тис разів.

Анімаційний серіал був створений для дітей і дорослих, які вірять в чудеса і магію, що можуть статися на вулицях рідного міста і навіть у власному будинку. Мама і тато Льоші завжди поспішають додому до свого сина, потрапляючи на шляху в пригоди і дивні ситуації. Але завжди вчасно приходять до сімейної вечері. Їхні історії надихають Льошу і його друзів на їх власні нові ігри і пригоди. Виробництвом серіалу займається студія Animagrad. Серіал «Мама поспішає додому» виграв 10-й конкурс Державного агентства України з питань кіно в червні 2017 року.