У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті

Čytaty latynkoju
У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті

Житомирська міська рада спільно з Visa і «ПриватБанком«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб» впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду. Незабаром електронний квиток можна буде придбати через інші банки.

Як працює електронний квиток

Ще в травні в Україні почав діяти законВ Україні почав діяти закон про електронні квитки для міського транспорту про e-квитки для міського транспорту. Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду.

Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. В. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, компанії Visa Дмитро Крепак розповів, що його компанія приєдналася до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» та допомогла доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком.

Нагадаємо, що криворізький гібридний тролейбус встановив рекордТролейбус встановить рекорд України України. 4 вересня, тролейбус-гібрид виїхав з Кривого Рогу в Житомир. Такий «забіг» показав ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса склав більше 600 км. Він проїхав через Кропивницький і Київ.