fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб

«PryvatBank» voseny zapustyť servis elektronnoї finzvitnosti dlja jurosib

У вересні 2017 року «ПриватБанк» надасть юридичним особам та підприємцям можливість надсилати фінзвітність в електронному форматі
U veresni 2017 roku «PryvatBank» nadasť jurydyčnym osobam ta pidpryjemcjam možlyvisť nadsylaty finzvitnisť v elektronnomu formati
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягатиме нова послуга щодо звітності. Як повідомили в банку, згідно з Постановами НБУ № 351 (зміни набули чинності з початку 2017 року) і № 417, Законами № 2121-III та № 1702-VII усі банки повинні отримувати та підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. На основі поданої звітності потрібно відстежувати такі дані: структуру власності й кінцевих бенефіціарів, фінзвітність, надавати додаткову інформацію про діяльність підприємства. Завдяки нещодавнім змінам, внесеним НБУ, таку звітність може бути надано не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді. Ці зміни було ухвалено після численних звернень ПриватБанку до нацрегулятора для спрощення надання клієнтами звітності в банки. Надання такої інформації є обовязковою процедурою для всіх корпоративних клієнтів у разі обслуговування в будь-яких банках. Вона потрібна для підтвердженої ідентифікації при банківському обслуговуванні. Які переваги це дасть для бізнесу. Корпоративним клієнтам не потрібно буде кріпити відскановані копії звітності. Із новим онлайн-сервісом достатньо буде через Приват24 для бізнесу подати в банк стандартний XML-файл, який зазвичай надсилають в податкову. В разі, якщо клієнти працюють з безкоштовними сервісами ПриватБанку за електронною звітністю, то банк опрацює ці дані автоматично та з метою виконання зазначених вимог НБУ щодо ідентифікації клієнтів. Як виглядає попередній досвід роботи таких банківських сервісів ПриватБанку Цей український банк достатньо давно має власні безкоштовні рішення для безпосередньої роботи з електронними звітами. Крім сервісів електронної звітності, у Приват24 для бізнесу також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку. Сервіс електронної звітності в Приват24 для бізнесу дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягатиме нова послуга щодо звітності

Як повідомили в банку, згідно з Постановами НБУ № 351 (зміни набули чинності з початку 2017 року) і № 417, Законами № 2121-III та № 1702-VII усі банки повинні отримувати та підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. На основі поданої звітності потрібно відстежувати такі дані:

  • структуру власності й кінцевих бенефіціарів,
  • фінзвітність,
  • надавати додаткову інформацію про діяльність підприємства.

Завдяки нещодавнім змінам, внесеним НБУ, таку звітність може бути надано не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді.

Ці зміни було ухвалено після численних звернень «ПриватБанку» до нацрегулятора для спрощення надання клієнтами звітності в банки. Надання такої інформації є обов’язковою процедурою для всіх корпоративних клієнтів у разі обслуговування в будь-яких банках. Вона потрібна для підтвердженої ідентифікації при банківському обслуговуванні.

Які переваги це дасть для бізнесу

Корпоративним клієнтам не потрібно буде кріпити відскановані копії звітності. Із новим онлайн-сервісом достатньо буде через «Приват24 для бізнесу» подати в банк стандартний XML-файл, який зазвичай надсилають в податкову. В разі, якщо клієнти працюють з безкоштовними сервісами «ПриватБанку» за електронною звітністю, то банк опрацює ці дані автоматично та з метою виконання зазначених вимог НБУ щодо ідентифікації клієнтів.

Як виглядає попередній досвід роботи таких банківських сервісів «ПриватБанку»

Цей український банк достатньо давно має власні безкоштовні рішення для безпосередньої роботи з електронними звітами. Крім сервісів електронної звітності, у «Приват24 для бізнесу» також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку. Сервіс електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: