fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб

«PryvatBank» voseny zapustyť servis elektronnoї finzvitnosti dlja jurosib
У вересні 2017 року «ПриватБанк» надасть юридичним особам та підприємцям можливість надсилати фінзвітність в електронному форматі
U veresni 2017 roku «PryvatBank» nadasť jurydyčnym osobam ta pidpryjemcjam možlyvisť nadsylaty finzvitnisť v elektronnomu formati
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягатиме нова послуга щодо звітності. Як повідомили в банку, згідно з Постановами НБУ № 351 (зміни набули чинності з початку 2017 року) і № 417, Законами № 2121-III та № 1702-VII усі банки повинні отримувати та підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. На основі поданої звітності потрібно відстежувати такі дані: структуру власності й кінцевих бенефіціарів, фінзвітність, надавати додаткову інформацію про діяльність підприємства. Завдяки нещодавнім змінам, внесеним НБУ, таку звітність може бути надано не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді. Ці зміни було ухвалено після численних звернень ПриватБанку до нацрегулятора для спрощення надання клієнтами звітності в банки. Надання такої інформації є обовязковою процедурою для всіх корпоративних клієнтів у разі обслуговування в будь-яких банках. Вона потрібна для підтвердженої ідентифікації при банківському обслуговуванні. Які переваги це дасть для бізнесу. Корпоративним клієнтам не потрібно буде кріпити відскановані копії звітності. Із новим онлайн-сервісом достатньо буде через Приват24 для бізнесу подати в банк стандартний XML-файл, який зазвичай надсилають в податкову. В разі, якщо клієнти працюють з безкоштовними сервісами ПриватБанку за електронною звітністю, то банк опрацює ці дані автоматично та з метою виконання зазначених вимог НБУ щодо ідентифікації клієнтів. Як виглядає попередній досвід роботи таких банківських сервісів ПриватБанку Цей український банк достатньо давно має власні безкоштовні рішення для безпосередньої роботи з електронними звітами. Крім сервісів електронної звітності, у Приват24 для бізнесу також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку. Сервіс електронної звітності в Приват24 для бізнесу дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягатиме нова послуга щодо звітності

Як повідомили в банку, згідно з Постановами НБУ № 351 (зміни набули чинності з початку 2017 року) і № 417, Законами № 2121-III та № 1702-VII усі банки повинні отримувати та підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. На основі поданої звітності потрібно відстежувати такі дані:

  • структуру власності й кінцевих бенефіціарів,
  • фінзвітність,
  • надавати додаткову інформацію про діяльність підприємства.

Завдяки нещодавнім змінам, внесеним НБУ, таку звітність може бути надано не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді.

Ці зміни було ухвалено після численних звернень «ПриватБанку» до нацрегулятора для спрощення надання клієнтами звітності в банки. Надання такої інформації є обов’язковою процедурою для всіх корпоративних клієнтів у разі обслуговування в будь-яких банках. Вона потрібна для підтвердженої ідентифікації при банківському обслуговуванні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Які переваги це дасть для бізнесу

Корпоративним клієнтам не потрібно буде кріпити відскановані копії звітності. Із новим онлайн-сервісом достатньо буде через «Приват24 для бізнесу» подати в банк стандартний XML-файл, який зазвичай надсилають в податкову. В разі, якщо клієнти працюють з безкоштовними сервісами «ПриватБанку» за електронною звітністю, то банк опрацює ці дані автоматично та з метою виконання зазначених вимог НБУ щодо ідентифікації клієнтів.

Як виглядає попередній досвід роботи таких банківських сервісів «ПриватБанку»«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб 1Запущено новий інтерфейс «Приват24 для бізнесу»

Цей український банк достатньо давно має власні безкоштовні рішення для безпосередньої роботи з електронними звітами. Крім сервісів електронної звітності, у «Приват24 для бізнесу» також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку. Сервіс електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: