Власники iPhone та iPad зможуть робити скрінкасти

Čytaty latynkoju
Власники iPhone та iPad зможуть робити скрінкасти

З виходом iOS 11 на гаджетах Apple стане можливо записувати зображення екрана. Власники iPhone та iPad зможуть потім передавати ці відеофайли. Розробники сервісу TeamViewer розширили цю можливість, зробивши так, що показувати свій екран іншим можна буде в реальному часі.

Як функціонуватиме TeamViewer

Завдяки новій можливості передачі зображення екрана в реальному часі власники мобільних гаджетів Apple також зможуть отримувати віддалену допомогу. Однак при цьому всі дії доведеться виконувати самостійно – через TeamViewer на iPhone та iPad можна лише транслювати екран. Віддалене управління, як на інших платформах, недоступне.

Про майбутню iOS 11

Операційна система iOS 11 поки що знаходиться в стадії бета-тестування. Очікується, що фінальна версія стане доступною з релізом нового iPhone, який презентують 12 вересня. Функція трансляції екрана через TeamViewer буде доступна безплатно починаючи з 31 жовтня. Майбутня iOS 11 принесе не лише багато нових функцій, але й відправить в історію багато наявних. З випуском цієї ОС Apple відмовиться від 32-бітних додатків. Експерти Sensor Tower вже підрахували, що через це близько 187 тисяч програм у магазині App Store буде неможливо запустити.

Нагадаємо, що Google офіційно представила нову версію AndroidGoogle офіційно представила нову версію Android. У презентації ОС зазначено, що вона запускається в два рази швидше, встановлює ліміт фонової активності, містить нові емодзі та дозволяє використовувати збережені в Chrome логіни й паролі в додатках. Крім того, на іконках додатків з’явиться індикатор непрочитаних повідомлень.