Ромеро є засновником архітектурного бюро LAR, автором кількох книг з теорії архітектури, зокрема «Translation» про перехід від модернізму до епохи Web 2.0, та «Hyperborder» про ілюзорність кордону між Мексикою та США. Архітектор походить з однієї з найвпливовіших архітектурних династій та найбагатших сімей світу.
Деталі зустрічі
Це подія для архітекторів, дизайнерів, урбаністів, глобалістів, девелоперів та футуристів, — всіх, кому близьке питання розвитку сучасного міста. Запросити Фернандо Ромеро надихнуло прагнення долучити українських фахівців до сучасного світового досвіду та знань з архітектури містобудування, зазначила Катерина Пилипчук, президент FIABCI-Україна.
Після виступу архітектора відбудеться панельна дискусія: «Рушійні сили розвитку міст майбутнього», модератором якої виступить Ігор Новіков, провідний футурист, інноватор, інвестор, посол Singularity University в Україні. В дискусії візьмуть участь:
- Фернандо Ромеро архітектор, урбаніст, глобаліст (Мексика);
- Штефан Юнг експерт з питань інноваційних технологій у нерухомості (Німеччина);
- Іван Огільчин, управляючий партнер Octagonal Corporation, інвестор, засновник технологічного стартапу, представник партнера заходу — компанії BEEHOME;
- Юрій Батхін, Директор з розвитку бізнесу Представництва компанії Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії (Україна);
- Дмитро Аранчій, засновник архітектурної майстерні Dmytro Aranchii Architects (Україна).
Нагадаємо, раніше ми розповідали«Акупунктура міста» — тим, хто відкриває місто для всіх про книгу, присвячену містоплануванню. Написав «Акупунктуру міста» не теоретик, а практик з неабияким досвідом реформування кризових міст. Жайме Лернер — бразильський архітектор, вчений-урбаніст, проектувальник міст, народжений 1937 року у родині єврейських емігрантів. Найбільш відомий його проект — власна концепція міста Курітіба, у якому Лернер народився. Ідеї, котрі він запропонував, не просто знайшли втілення у життя — він потім ще тричі став мером цього міста, а також створив Інститут планування та дослідження міст.