Facebook боротиметься з клікбейтінґом у відеороликах

Čytaty latynkoju
Facebook боротиметься з клікбейтінґом у відеороликах

Тепер подібну практику у Facebook мають намір застосувати до відеороликів. Останнім часом серед користувачів соцмережі почали поширюватися публікації із фейковими кнопками програвання відео. Ці кнопки насправді є скріншотом із накладеним на нього зображенням кнопки відтворення. Як правило, люди вважають, що така кнопка — справжня, клікають по картинці та проти власного бажання потрапляють на на перегляд ролику всередині соцмережі, а на сторонній сайт.

Які інші види шахрайства із відео трапляються

На додачу до картинок-скріншотів із провокативними заголовками чи кнопкою відтворення спамери почали використовувати статичні зображення у відеоформаті. Таким чином вони намагаються обійти фільтри Facebook і показувати власний контент користувачам. Більш досвічені «фейсбукери» вже навчилися не реагувати на подібні публікації. Однак частка тих, хто таким чином переходить на сторонні сайти, залишається доволі високою.

Як FacebookБренди платитимуть блогерам за пости у Facebook долатиме такий клікбейтінґ

Журналісти TNW зауважують, що цього разу швидше за все компанія скористається можливостями штучного інтелекту для розпізнавання та блокування таких зображень чи коротких відео. Представники Facebook обіцяють невдовзі значно скоротити кількість подібного клікбейт-контенту. Раніше ми публікували переклад інтерв’юМарк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство Марка Цукерберґа, в якому він назвав фейкові новини однією із ключових загроз для сучасних нових медіа та однією із головних проблем у соціальних мережах. У час, коли кожен, хто має смартфон і доступ до інтернету, може зробити допис у Facebook і стати ньюзмейкером, як ніколи є актуальним питання правдивості новин. На щастя, перевірити новину на достовірність не так уже й важко, і ми знаємо, як це зробити. Читайте про це у нашому окремому матеріаліЯк розпізнати фейкові новини та статті.