fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бренди платитимуть блогерам за пости у Facebook

Brendy platytymuť blogeram za posty u Facebook
Facebook відкриває нові можливості для власників брендів. Відтепер можна просувати пости, за які заплатили блогерам, як за рекламу. Мова йде про просування постів, які мають статус «Branded Content»
Facebook vidkryvaje novi možlyvosti dlja vlasnykiv brendiv. Vidteper možna prosuvaty posty, za jaki zaplatyly blogeram, jak za reklamu. Mova jde pro prosuvannja postiv, jaki majuť status «Branded Content»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мова йде про окремий тип постів Branded Content, де блогер чи паблішер можуть тегати сторінки брендів, вказуючи їх, фактично, як бізнес-партнерів. При цьому Branded Content отримує позначку як платний контент (Paid). Як працює платне просування постів . До цього нововведення, щоб просувати пост блогера, бренд повинен був спершу зробити в себе репост, а вже потім просувати пост, як власний. Тепер компаніям не потрібно ділитися постом. Для того, щоб бренд зміг простувати конкретний пост, блогер повинен тегнути сторінку бренда в тексті поста, а також поставити галочку біля пункту про те, що дає право бренду просувати цей пост. А далі вже бренд через стандартні рекламні інструменти зможе просувати публікацію. Після того, як бренд запустить пост в рекламу, він отримає статус sponsored. Тепер бренди також зможуть управляти тим, хто може публікувати Branded Content з теганням бренду. Для цього потрібно перейти на вкладку Branded Content в налаштуваннях сторінки і встановити перемикач на Require Approvals. Нововведення від Facebook. Компанія оголосила про запуск Marketplace для 17 країн у Європі. Нові можливості запустяться у Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Угорщині, Ірландії, Італії, Люксембург, Нідерландах та інших. За словами представників компанії, це дасть змогу локальним спільнотам розширити можливості щодо електронної комерції. Також Facebook запустила власну відеоплатформу  із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступна лише для мешканців США. Платформа називається Watch, і на ній буде зібрано міні-серіали та шоу на різні теми. Нова відеоплатформа буде доступна одночасно на всіх типах сучасних ґаджетів — від настільних ПО до мобільних телефонів. Аби користувачі соцмережі нічого не пропустили, створено інструмент Watchlist, куди будуть зберігатися найсвіжіші епізоди уподобаних шоу
16.08.2017,18:34
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Мова йде про окремий тип постів «Branded Content», де блогер чи паблішер можуть тегати сторінки брендів, вказуючи їх, фактично, як бізнес-партнерів. При цьому «Branded Content» отримує позначку як платний контент (Paid).

Як працює платне просування постів 

До цього нововведення, щоб просувати пост блогера, бренд повинен був спершу зробити в себе репост, а вже потім просувати пост, як власний.

Тепер компаніям не потрібно ділитися постом. Для того, щоб бренд зміг простувати конкретний пост, блогер повинен тегнути сторінку бренда в тексті поста, а також поставити галочку біля пункту про те, що дає право бренду просувати цей пост. А далі вже бренд через стандартні рекламні інструменти зможе просувати публікацію.

Бренди платитимуть блогерам за пости у Facebook 1

Після того, як бренд запустить пост в рекламу, він отримає статус sponsored. Тепер бренди також зможуть управляти тим, хто може публікувати «Branded Content» з теганням бренду. Для цього потрібно перейти на вкладку «Branded Content» в налаштуваннях сторінки і встановити перемикач на «Require Approvals».

Нововведення від Facebook

Компанія оголосилаБренди платитимуть блогерам за пости у Facebook 2Facebook Marketplace запускається в Європі про запуск Marketplace для 17 країн у Європі. Нові можливості запустяться у Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Угорщині, Ірландії, Італії, Люксембург, Нідерландах та інших. За словами представників компанії, це дасть змогу локальним спільнотам розширити можливості щодо електронної комерції.

Також Facebook запустилаБренди платитимуть блогерам за пости у Facebook 3Facebook запустила власну відеоплатформу власну відеоплатформу  із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступна лише для мешканців США. Платформа називається Watch, і на ній буде зібрано міні-серіали та шоу на різні теми. Нова відеоплатформа буде доступна одночасно на всіх типах сучасних ґаджетів — від настільних ПО до мобільних телефонів. Аби користувачі соцмережі нічого не пропустили, створено інструмент Watchlist, куди будуть зберігатися найсвіжіші епізоди уподобаних шоу

Джерело: Watcher

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: