PS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень

Čytaty latynkoju
PS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень

Що зміниться в PS4

Більшість змін (корім прямих трансляцій ґеймплею) стосуються поліпшення взаємодії та комфортності роботи з консоллю від Sony. Зокрема користувачі зможуть відключати повідомлення із ігор та додатків під час перегляду кінофільмів чи серіалів. Також створене окреме меню для сповіщень. Передбачено й запуск «дитячих» профілів на консолі, якою користуються і дорослі, й діти в одному помешканні. ЦЕ дасть змогу заблокувати контент «18+» чи заборонити доступ до ігор із надмірним насильством чи специфічними «дорослими» темами у сеттінґу.

Окрім трансляцій для користувачів платформи Twitch60 онлайн-інструментів для маркетолога на щодень від команди Buffer, власники консолей від Sony зможуть транслювати свій ґеймплей у закриті групи користувачів. Також поліпшено можливості щодо VR-трансляцій — в них було додано підтримку повідомлень.

Можливості для VRБританці запустили VR-проект про життя біженців

До речі, для тих, кого цікавить віртуальна реальність на консолях Sony, перегляд контенту з дисків Blu-Ray та DVD отримав підтримку звуку, що емулює навколишнє середовище для багатоканального відтворення в форматі 5.1 чи 7.1. Музику, яку ви слухаєте, також можна буде «показати» друзям через спеціальний додаток, синхронізований із музичною платформою SpotifyУкраїнський розробник представив музичний плагін для Facebook.

Які інші новинки презентувала Sony цьогоріч

Раніше ми розповідали вам про нову ігрову консоль від Sony, що має назву Toio. Особливістю розробки під назвою Toio є те, що призначена вонаЯк Sony хоче навчити дітей програмуванню за допомогою іграшки не для типових відеоігор (як, наприклад, PlayStation 4). Натомість, картриджі — це програми штучного інтелекту. У якості контролерів — кільця контролю руху, а те, чим ви граєтеся — це насправді два крихітних кубики-роботи на колесах. Ви можете «надягати» на них саморобні паперові обгортки чи навіть оснастити їх деталями від Lego.