fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Британці запустили VR-проект про життя біженців

Brytanci zapustyly VR-proekt pro žyttja biženciv
The Guardian пропонує своїм читачам новий VR-проект — про те, як ведеться біженцям у Сполученому Королівстві
The Guardian proponuje svoїm čytačam novyj VR-proekt — pro te, jak vedeťsja bižencjam u Spolučenomu Korolivstvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Limbo — так називається новий відеопроект, завдяки якому можна зануритися у реальність життя біженців, котрі прибувають до Сполученого Королівства, стикаючись не лише із юристами, чиновниками міграційних служб, але й із реальністю на вулицях та різними проявами ставлення у суспільстві. Проект побудовано на досвіді та інтервю із звичайними переселенцями з інших країн. Навіщо потрібен цей проект. За словами виконавчої директорки департаменту VR у виданні, ЗМі завжди багато уваги приділяють проблемі біженців у країнах, котрі воюють чи де відбуваються соціальні катаклізми, але мало хто звертає увагу на те, як ведеться біженцям у цивілізованих країнах, до яких вони прибувають у пошиках прихистку та подолання своїх проблем: — Ми прагнемо дати читачам та глядачам повну картину того, що відчуває людина, коли потрапляє в країну, де не знає ні мови, ні законів, ни звичаїв, ні своїх прав, і де така людина почувається вкрай ізольованою.. . .   Хто створив Limbo. Проект створено видавничою VR-командою ScanLAB Projects, яка скористалася технологією обємного сканування та створила скетчоподібну картинку для відео. Головний герой ніби непомітний, невидимий для ока навколишніх спостерігачів — і тому може гостріше переживати все, що із ним стається в новій країні. Це — вже четвертий проект команди The Guardian із використанням технологій віртуальної реальності. Раніше видання представило інтерактивний VR-проект First Impressions — про перші враження малюка за півроку після народження. Цього тижня стало відомо, що українська команда здобула ґрант від Google на підтримку свого документального VR-проекту.
Реклама 👇 Замовити

Limbo — так називається новий відеопроект, завдяки якому можна зануритися у реальність життя біженців, котрі прибувають до Сполученого Королівства, стикаючись не лише із юристами, чиновниками міграційних служб, але й із реальністю на вулицях та різними проявами ставлення у суспільстві. Проект побудовано на досвіді та інтерв’ю із звичайними переселенцями з інших країн.

Навіщо потрібен цей проект

За словами виконавчої директорки департаменту VR у виданні, ЗМі завжди багато уваги приділяють проблемі біженців у країнах, котрі воюють чи де відбуваються соціальні катаклізми, але мало хто звертає увагу на те, як ведеться біженцям у цивілізованих країнах, до яких вони прибувають у пошиках прихистку та подолання своїх проблем:

— Ми прагнемо дати читачам та глядачам повну картину того, що відчуває людина, коли потрапляє в країну, де не знає ні мови, ні законів, ни звичаїв, ні своїх прав, і де така людина почувається вкрай ізольованою.

 

Хто створив Limbo

Проект створено видавничою VR-командою ScanLAB Projects, яка скористалася технологією об’ємного сканування та створила скетчоподібну картинку для відео. Головний герой ніби непомітний, невидимий для ока навколишніх спостерігачів — і тому може гостріше переживати все, що із ним стається в новій країні.

Це — вже четвертий проект команди The Guardian із використанням технологій віртуальної реальності. Раніше видання представило інтерактивний VR-проект First Impressions — про перші враження малюка за півроку після народження. Цього тижня стало відомо, що українська команда здобула ґрант від GoogleБританці запустили VR-проект про життя біженців 1Українці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток на підтримку свого документального VR-проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: