Apple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент

Čytaty latynkoju
Apple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент

Apple має намір зайнятися виробництвом оригінального відеоконтенту. Новий напрямок роботи компанії може обійтися у $1 млрд. Ці витрати співмірні із витратами корпорації AmazonAmazon запустила доставку Instant Pickup для студентів на власні телепроекти у 2013-му та вдвічі менше, ніж витратив HBO у 2016-му.

Що планує Apple

Інсайдерська інформація The Wall Street Journal свідчить, що Apple може створити до 10 телешоу. До їхнього випуску долучаться колишні «білі комірці» Sony Pictures Television Джеймі Ерліхт і Зак ван Амбург. Раніше саме вони працювали над такими хітами, як «Пуститися берега», «Корона» та «Краще зателефонуйте Солу». Ці серіали досить добре відомі не лише у США, але й українській аудиторії. Очолить новий підрозділ старший віце-президент компанії за напрямком розробки ПЗ Едді Кью.

Коли чекати нових серіалів

Судячи з оприлюдненої інформації, бюджет на новий вид діяльності сформовано аж на наступний рік. Тому навряд чи варто чекати нових телепродуктів до кінця 2018 року. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що компанія Марка ЦукерберґаМарк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство запускає власну відеоплатформу із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступнаFacebook запустила власну відеоплатформу лише для мешканців США.

Раніше цього літа український серіал «Метелики» вийшовУкраїнський серіал вийшов на Amazon Prime на Amazon Prime. Він став шостим проектом Film.ua на відеоплатформі Amazon. Раніше світ на закордонних відеоплатформах вже побачили українські серіали та фільми. Нещодавно один із них став доступнийНа платформі Netflix вийшов перший український серіал англійською мовою на Netflix.