fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запустила власну відеоплатформу

Facebook zapustyla vlasnu videoplatformu
Компанія Марка Цукерберґа запускає власну відеоплатформу із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступна лише для мешканців США
Kompanija Marka Cukerberğa zapuskaje vlasnu videoplatformu iz tematyčnym kontentom ta možlyvistju stvorennja mini-serialiv dlja korystuvačiv socmereži. Spočatku novynka bude dostupna lyše dlja meškanciv SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники Facebook зауважують, що перегляд відео давно став одним із ключових видів активності серед користувачів соцмережі. Аби дати їм ще більше цікавого контенту та можливостей для саморозвитку, компанія запускає власну відеоплатформу. Що таке Facebook Watch. Платформа називається Watch, і на ній буде зібрано міні-серіали та шоу на різні теми. Нова відеоплатформа буде доступна одночасно на всіх типах сучасних ґаджетів — від настільних ПО до мобільних телефонів. Аби користувачі соцмережі нічого не пропустили, створено інструмент Watchlist, куди будуть зберігатися найсвіжіші епізоди уподобаних шоу. Facebook Watch підтримує персоналізацію відеоконтенту. Також можна буде побачити, що переглядають ваші друзі чи оточуючі вас спільноти. Буде окрема вкладка із найбільш обговорюваними відеошоу, тематичними реакціями на той чи інший відеоконтент. Також передбачено вкладку із контентом, який переглядають ваші друзі у соцмережі. В компанії кажуть, що при розробці відеоплатформи намагалися максимально врахувати уроки відеотрансляцій наживо в рамках Facebook Live. Що запропонує Facebook своїм глядачам. Окрім шоу та передач, знятих заздалегідь, буде передбачено також прямі трансляції, тематичні міні-серії та включення наживо зі студій чи подій. В компанії сподіваються істотно розширити коло доступних тем та заходів для висвітлення і стати окремим відеопровайдером, який зацікавить і глядачів, й авторів контенту. Коли очікувати повномасштабного запуску. Спочатку Watch зможе скористатися невелика частина користувачів у США, згодом нова опція з’явиться у більшої кількості користувачів. Раніше ми розповідали вам про особливості розвитку та використання нішевих соцмереж, в яких фото- чи відеоконтент є основним для аудиторії.
Реклама 👇 Замовити

Представники Facebook зауважують, що перегляд відео давно став одним із ключових видів активності серед користувачів соцмережі. Аби дати їм ще більше цікавого контенту та можливостей для саморозвитку, компанія запускає власну відеоплатформу.

Що таке Facebook Watch

Платформа називається Watch, і на ній буде зібрано міні-серіали та шоу на різні теми. Нова відеоплатформа буде доступна одночасно на всіх типах сучасних ґаджетів — від настільних ПО до мобільних телефонів. Аби користувачі соцмережі нічого не пропустили, створено інструмент Watchlist, куди будуть зберігатися найсвіжіші епізоди уподобаних шоу.

Facebook Watch підтримує персоналізацію відеоконтенту. Також можна буде побачити, що переглядають ваші друзі чи оточуючі вас спільноти. Буде окрема вкладка із найбільш обговорюваними відеошоу, тематичними реакціями на той чи інший відеоконтент. Також передбачено вкладку із контентом, який переглядають ваші друзі у соцмережіFacebook запустила власну відеоплатформу 1Самотність в Мережі — про Facebook та потребу спілкування.

В компанії кажуть, що при розробці відеоплатформи намагалися максимально врахувати уроки відеотрансляцій наживо в рамках Facebook Live.

Що запропонує Facebook своїм глядачам

Окрім шоу та передач, знятих заздалегідь, буде передбачено також прямі трансляції, тематичні міні-серії та включення наживо зі студій чи подій. В компанії сподіваються істотно розширити коло доступних тем та заходів для висвітлення і стати окремим відеопровайдером, який зацікавить і глядачів, й авторів контенту.

Коли очікувати повномасштабного запуску

Спочатку Watch зможе скористатися невелика частина користувачів у США, згодом нова опція з’явиться у більшої кількості користувачів. Раніше ми розповідали вам про особливості розвитку та використанняFacebook запустила власну відеоплатформу 2Еволюція нішевих соцмереж — що варто знати нішевих соцмереж, в яких фото- чи відеоконтент є основним для аудиторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: