fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Amazon запустила доставку Instant Pickup для студентів

Amazon zapustyla dostavku Instant Pickup dlja studentiv
Amazon запустив нову доставку фізичних товарів Instant Pickup із для студентів кількох американських вишів
Amazon zapustyv novu dostavku fizyčnyh tovariv Instant Pickup iz dlja studentiv kiľkoh amerykanśkyh vyšiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма діє в 5 університетських містечках, в тому числі в Каліфорнійському університеті в Берклі. До кінця 2017 року Amazon планує розширити її на додаткові локації, включаючи околиці в містах. В чому суть нововведення. Instant Pickups дають можливість замовляти товари через сайт, а потім отримувати їх без потреби забирати товар у курєра. Доставка нового типу охоплює речі, які часто продаються в великому обсязі та швидко на Amazon.com, як то — зарядні пристрої, закуски та напої. Замовлення, придбані за допомогою Instant Pickup, комплектують співробітники компанії на місці збору, а потім завантажують в шафи, які закриті унікальним кодом. Його отримує покупець для доступу до свого замовлення. Ціни при цьому можуть бути менші, ніж при замовленні через сайт для традиційної доставки. Розглядається також можливість автоматизації обробки таких замовлень. Де працює нова доставка Amazon. Точки доставки без курєрів розташовано у кількох кампусах в США. Доставка Instant Pickup може стати наступним кроком інтернет-гіганта після купівлі компанією офлайн-рітейлера Whole Foods. Нагадаємо, раніше корпорація придбала одну із найбільших та найстаріших мереж торгівлі продовольчими товарами у США — Whole Foods — за $13,7 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Програма діє в 5 університетських містечках, в тому числі в Каліфорнійському університеті в Берклі. До кінця 2017 року Amazon планує розширити її на додаткові локації, включаючи околиці в містах.

В чому суть нововведення

Instant Pickups дають можливість замовляти товари через сайт, а потім отримувати їх без потреби забирати товар у кур’єра. Доставка нового типу охоплює речі, які часто продаються в великому обсязі та швидко на Amazon.com, як то — зарядні пристрої, закуски та напої.

Замовлення, придбані за допомогою Instant Pickup, комплектують співробітники компанії на місці збору, а потім завантажують в шафи, які закриті унікальним кодом. Його отримує покупець для доступу до свого замовлення. Ціни при цьому можуть бути менші, ніж при замовленні через сайт для традиційної доставки. Розглядається також можливість автоматизації обробки таких замовлень.

Де працює нова доставка Amazon

Точки доставки без кур’єрів розташовано у кількох кампусах в США. Доставка Instant Pickup може стати наступним кроком інтернет-гіганта після купівліAmazon запустила доставку Instant Pickup для студентів 1Головне на вихідних: Консоль Atari, клавіатура Microsoft, мобільники Канади, угоди Amazon та інше компанією офлайн-рітейлера Whole Foods. Нагадаємо, раніше корпорація придбала одну із найбільших та найстаріших мереж торгівлі продовольчими товарами у США — Whole Foods — за $13,7 млрд.

Теґи: Amazon, США
Джерело: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: