У Києві ретро-трамвай ходитиме екскурсійним маршрутом

Čytaty latynkoju
У Києві ретро-трамвай ходитиме екскурсійним маршрутом

За словами генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченко, багато часу було витрачено на виготовлення креслень вагона, адже трамвай повинен відповідати історичному вигляду. Після детальних обмірів кузова фахівці провели дефектоскопію конструкції кузова, за результатами якої замінили елементи, що відповідають за безпеку перевезень у громадському транспорті.

Як проходить відновлювальний ремонт

Працівники КП «Київпастранс» змушені були зняти ретро-трамвай із постаменту для проведення реставраційних робі. Вже проведено відновлювання трамвайного візка та тягових двигунів, а також тривають роботи з ремонту електричної системи керування трамваєм. Запуск історичного транспорту на рейки у столиці очікується незабаром.

Хочу запевнити, що реставраційні роботи виконують кваліфіковані спеціалісти нашого підприємства, за плечима яких досвід виготовлення київських трамваїв Каштан, що вже декілька років успішно експлуатуються в Києві.

Дмитро Левченко, генеральний директор КП «Київпастранс»

До теми, нагадаємо, що у Вінниці триває робота над створенням стратегії громадського транспортуТранспорту присвятять окрему стратегію у Вінниці до 2030 року. До неї залучені ізраїльські фахівці, а сама стратегія може стати першим подібним документом серед українських міст.