Українське видавництво переклало книгу для наймолодших програмістів

Čytaty latynkoju
Українське видавництво переклало книгу для наймолодших програмістів

За словами представників «Видавництва Старого Лева»Видавництво зі Львова надало книги у 52 бібліотеки, книга «PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування» Джейсона Р. Бріґґса вийде незабаром. Її вже перекладено та відправлено до друкарні. Новинка матиме 400 сторінок у перекладі Олександри Гординчук.

Про що ця книга

Бріґґс написав книжку для наймолодших програмістів, яка здобула схвальні відгуки від цілком дорослих розробників. «Джейсону Бріґґсу вдалося успішно описати дітям програмування, при цьому нічого занадто не спрощуючи», — зауважила Марціа Карч, авторка блогу GeekMom у Wired. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань наймолодші читачі навчаться використовувати основні елементи цієї мови – списки, функції, модулі, малювати вбудованими інструментами Python та анімувати зображення і навіть зможуть написати 2 комп’ютерні гри.

Python для дітей

Коли можна буде придбати новинку

Появу «Python для дітей» в українських книгарнях обіцяють вже за місяць. Раніше ми розповідали вам про нон-фікшн українською, який варто прочитати8 книг на літо — корисний нон-фікшн українською цього літа.

Інші можливості для школярів

Також стало відомо про онлайн-платформу із вивчення англійської безкоштовно, яка хоче співпрацюватиУкраїнським школярам пропонують безкоштовні онлайн-курси англійської з МОН. Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців. Курс англійської рівня А1-А2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію. Тож користувачі отримують виключно практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською мовою. Наразі розробляється наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови.