fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців

Ukraїnciv klyčuť u veresni do Lvova na Forum Vydavciv
Найбільший літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. Трохи більше ніж за місяць — 13 по 17 вересня — у львівському Палаці мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 24-й Форум Видавців
Najbiľšyj literaturnyj zahid Centraľno-Shidnoї Jevropy nezabarom vidčynyť dveri dlja svoїh vidviduvačiv. Trohy biľše niž za misjać — 13 po 17 veresnja — u ľvivśkomu Palaci mystectv ta u ponad 40 lokacijah mista projde 24-j Forum Vydavciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що чекає на гостей цього року. За 5 днів фестивалю відвідувачі зможуть долучитися до більш ніж 1 тис культурних та освітніх заходів. Фокусна тема 24-го фестивалю – точка творення. До числа основних заходів цьогоріч увійдуть Національний книжковий ярмарок, Міжнародний літфестиваль, 15 тематичних дискусійних кластерів та Всеукраїнський бібліотечний форум. Кого із іноземних гостей можна буде побачити та почути. На захід завітають письменники та перекладачі з країн Європи та Америки: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ганна Кралль. До числа спеціальних гостей фестивалю також входять Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) — та ще понад 45 авторів з Австрії, Білорусі, Норвегії, Нідерландів, Сербії, Словаччини, Франції, Чехії, Йорданії. Повну програму фестивалю незабаром можна буде побачити на офіційному сайті. — Ми спробуємо передбачити, що чекає на світ в майбутньому, з одного боку, та зрозуміти час, в якому живемо, з іншого. Олександра Коваль. президент ГО Форум видавців. Хто проводить фестиваль. Організатор фестивалю – ГО Форум видавців, створена у Львові у 1994 році. Також до числа співорганізаторів входять Львівські мерія та ОДА, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація. Раніше одне із ТОП-видавництв України передало книги до 52 бібліотек. Це — поетична серія, видана впродовж останніх трьох років. Серед них — збірки Зорі у квадраті Ольги Ковалевської та Паперовий міст Василя Махна, Листи з Литви/Листи зі Львова Мар’яни Савки і Маріанни Кіяновської, Календар любові Юрка Іздрика та інші твори.
Реклама 👇 Замовити

Що чекає на гостей цього року

За 5 днів фестивалю відвідувачі зможуть долучитися до більш ніж 1 тис культурних та освітніх заходів. Фокусна тема 24-го фестивалю – точка творення.

До числа основних заходів цьогоріч увійдуть Національний книжковий ярмарок, Міжнародний літфестиваль, 15 тематичних дискусійних кластерів та Всеукраїнський бібліотечний форум.

Кого із іноземних гостей можна буде побачити та почути

На захід завітають письменники та перекладачі з країн Європи та Америки: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ганна Кралль. До числа спеціальних гостей фестивалю також входять Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) — та ще понад 45 авторів з Австрії, Білорусі, Норвегії, Нідерландів, Сербії, Словаччини, Франції, Чехії, Йорданії.

Повну програму фестивалю незабаром можна буде побачити на офіційному сайті.

— Ми спробуємо передбачити, що чекає на світ в майбутньому, з одного боку, та зрозуміти час, в якому живемо, з іншого

Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців»

Хто проводить фестиваль

Організатор фестивалю – ГО «Форум видавців», створена у Львові у 1994 році. Також до числа співорганізаторів входять Львівські мерія та ОДА, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація. Раніше одне із ТОП-видавництв України передало книгиУкраїнців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців 1Видавництво зі Львова надало книги у 52 бібліотеки до 52 бібліотек. Це — поетична серія, видана впродовж останніх трьох років. Серед них — збірки «Зорі у квадраті» Ольги Ковалевської та «Паперовий міст» Василя Махна, «Листи з Литви/Листи зі Львова» Мар’яни Савки і Маріанни Кіяновської, «Календар любові» Юрка Іздрика та інші твори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: