fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Видавництво зі Львова надало книги у 52 бібліотеки

Vydavnyctvo zi Lvova nadalo knygy u 52 biblioteky
Одне із ТОП-видавництв України передало книги до 52 бібліотек. Це — поетична серія, видана впродовж останніх трьох років. Серед них — збірки «Зорі у квадраті» Ольги Ковалевської та «Паперовий міст» Василя Махна, «Листи з Литви/Листи зі Львова» Мар’яни Савки і Маріанни Кіяновської, «Календар любові» Юрка Іздрика та інші твори
Odne iz TOP-vydavnyctv Ukraїny peredalo knygy do 52 bibliotek. Ce — poetyčna serija, vydana vprodovž ostannih tŕoh rokiv. Sered nyh — zbirky «Zori u kvadrati» Oľgy Kovalevśkoї ta «Paperovyj mist» Vasylja Mahna, «Lysty z Lytvy/Lysty zi Lvova» Mar’jany Savky i Marianny Kijanovśkoї, «Kalendar ljubovi» Jurka Izdryka ta inši tvory
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З цієї нагоди у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася прес-конференція. Головний редактор Видавництва Старого Лева Мар’яна Савка, поет та культуртреґер Григорій Семенчук, директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець та директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова розповіли про популяризацію читання та нові книжкові проекти. Чому у ВСЛ вирішили співпрацювати з бібліотеками. Маряна Савка розповіла, що кожній з бібліотек, контакти яких надала Українська бібліотечна асоціація, було надіслано 21 поетичну книгу та поетичний календар, зроблений на основі цих текстів. Українська Бібліотечна Асоціація запропонувала саме ці 52 бібліотеки. Вони є партнерами асоціації і лідерами бібліотечної справи. Книжки будуть не лише в обласних центрах, а й в районних бібліотеках: від Луганщини до Ужгорода, від Херсону до Чернігова. Мені завжди хотілося, аби співпраця між видавництвами і бібліотеками мала також соціально-просвітню складову. Важливо оживляти бібліотеки новими книгами і людьми. Звісно, ці 1000 книг Видавництва Старого Лева не вирішать проблему нестачі сучасної якісної літератури в українських бібліотеках. Але, можливо, акція Більше поезії у бібліотеках! надихне інших видавців та авторів доєднатися. Мар’яна Савка. редактор ВСЛ. Підтримав ідею і Григорій Семенчук: Цікаво, що минуло трохи більше десяти років і вже мою збірку хтось читатиме у бібліотеці. Загалом серія книг віршів Старого Лева – це дуже хороший зріз української поезії.. . . Також є пропозиція створити новий формат літературних зустрічей, що буде знайомити читачів з сучасними авторами. Першу із таких проведуть у Львові — в Львівській обласній бібліотеці для юнацтва планується організувати Поетичний балкон, де відомі поети читатимуть свої вірші львів’янам та гостям міста.
Реклама 👇 Замовити

З цієї нагоди у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася прес-конференція. Головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, поет та культуртреґер Григорій Семенчук, директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець та директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова розповіли про популяризацію читання та нові книжкові проекти.

Чому у «ВСЛ» вирішили співпрацювати з бібліотеками

Мар’яна Савка розповіла, що кожній з бібліотек, контакти яких надала Українська бібліотечна асоціація, було надіслано 21 поетичну книгу та поетичний календар, зроблений на основі цих текстів. Українська Бібліотечна Асоціація запропонувала саме ці 52 бібліотеки. Вони є партнерами асоціації і лідерами бібліотечної справи. Книжки будуть не лише в обласних центрах, а й в районних бібліотеках: від Луганщини до Ужгорода, від Херсону до Чернігова.

Мені завжди хотілося, аби співпраця між видавництвами і бібліотеками мала також соціально-просвітню складову. Важливо оживляти бібліотеки новими книгами і людьми. Звісно, ці 1000 книг «Видавництва Старого Лева» не вирішать проблему нестачі сучасної якісної літератури в українських бібліотеках. Але, можливо, акція «Більше поезії у бібліотеках!» надихне інших видавців та авторів доєднатися

Мар’яна Савка, редактор ВСЛ

Підтримав ідею і Григорій Семенчук:

Цікаво, що минуло трохи більше десяти років і вже мою збірку хтось читатиме у бібліотеці. Загалом серія книг віршів Старого Лева – це дуже хороший зріз української поезії.

Також є пропозиція створити новий формат літературних зустрічей, що буде знайомити читачів з сучасними авторами. Першу із таких проведуть у Львові — в Львівській обласній бібліотеці для юнацтва планується організувати «Поетичний балкон», де відомі поети читатимуть свої вірші львів’янам та гостям міста.

Теґи: книги
Джерело: ВСЛ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: