«Антонов» пропонує використовувати аеродром в Гостомелі

Čytaty latynkoju
«Антонов» пропонує використовувати аеродром в Гостомелі

На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань. На чсі дізнатися, як аеродром у Гостомелі пропонують використати.

Перспективи аеродрому в Гостомелі

Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO. Він може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. Розвиток його інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому. Одним з важливих факторів стане створення нових робочих місць.

На виконання розпорядження прем’єр-міністра Володимира Гройсмана було створено робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому «Київ-Антонов», смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній створили.

Аеропорти України, котрі готові прийняти лоукост-компанії

Нагадаємо, що за оцінками «Українського інституту майбутнього», близько 10 аеропортів України майже готові прийняти лоукост-компаніїДо 10 українських аеропортів готові приймати лоукостерів. Основна вимога для цього – дешева інфраструктура. Серед таких потенційних летовищ — Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінниця. Аеропорти Херсона та Одеси потребують реконструкції злітно-посадкової смуги