На ProZorro визначено трійку регіонів-лідерів закупівель

Čytaty latynkoju
На ProZorro визначено трійку регіонів-лідерів закупівель

У рейтингу не враховувалися дані по столиці. Показники Київської області враховувалися окремо від мегаполісу. Київ із показником в майже 140 тис торгів є лідером системи. Тут електронними закупівлями ProZorro користуються великі підприємства та органи урядування.

Як виглядає трійка лідерів у використанні аукціонів ProZorro

Перше місце за рівнем використання ProZorroВсе буде ProZorro: З 1 серпня Укравтодор відкриє закупівлі посідає Дніпро та область. Тут електронні закупівлі проводяться від серпня 2015 року, мінімальний поріг винесення на електронні торги складає 3 тис грн .

На другому місці — Донецька область, де велика кількість закупівель відбувається для відновлення об’єктів цивільної та військової інфраструктури. Також важливим фактором стимулювання електронних аукціонів тут став окремий законодавчий акт, котрий зобов’язав цей регіон проводити операції через ProZorro на 3 місяці раніше за решту України — з травня 2016 року.

Третю сходинку посідає Вінницька область. Тут ще з 1 березня 2016 року місцева ОДА проводить електронні закупівлі для усіх головних розпорядників обласного бюджету. Додатково з квітня 2016 року всі держзамовники тут також зобов’язані проводити закупівельні контракти через цю платформу при бюджеті торгів від 3 тис грн.