Українці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток

Čytaty latynkoju
Українці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток

В рамках отриманої ґрантової підтримки команда досліджуватиме використання технології фотограметрії для журналістських проектів. Кінцевим результатом стане створення VR-додатку під назвою Aftermath VR. Підтримку надає корпорація Google.

Що можна буде побачити із новим додатком

За допомогою нового інструменту віртуальної реальності глядачі зможуть пройтися місцями, в яких відбулися трагічні події, — такі як військові злочини або природні катаклізми, — і дізнатися більше про те, що сталося, за допомогою розповідей очевидців, журналістів, а також документальних світлин та відео. Автори проекту кажуть, що такий стартап не лише допоможе історикам чи документалістам. Він також сприятиме інтерактивному вивченню історії.

Як в компанії прокоментували перемогу в конкурсі

«Інноваційний та імерсивний сторітелінґ ставить перед журналістами з усього світу численну кількість викликів, і є дуже обнадійливим те, що наміри долати такі виклики підтримуються такими чудовими ініціативами. Ми із захопленням долучаємося до глобальної спільноти імерсивних журналістів, що розповідають важливі історії з усієї планети», — зазначили представники команди.

Раніше ми розповідали вам про те, як технології віртуальної реальності будуть використовуватисяДля шолома Gear VR розроблять дитячий режим для розваг та навчання дітей. Наразі представники корпорації Samsung офіційно не прокоментували інформацію про нововведення щодо свого ігрового шолому. За попередньою версією, компанія Samsung дозволить батькам відслідковувати контент і встановлювати часові рамки використання шолому. Передбачається, що нововведення буде запущено під час презентації смартфонів Galaxy Note 8 або the Galaxy S9.