Вживані електромобілі із США можна буде придбати в Україні

Čytaty latynkoju
Вживані електромобілі із США можна буде придбати в Україні

Які машини і як будуть ввозити

«АИС» починає ввозити електромобілі Nissan Leaf із підтвердженою сервісною історією обслуговування, які раніше не потрапляли в ДТП та мають мінімальний можливий пробіг для автівок віком від 3 до 5 років. Всі електроавтівки пройшли сертифікацію в Україні, повне розмитнення, передпродажу підготовку та продаватимуться за ціною від 299 тис грн. Саме стільки коштуватиме модель 2013 року випуску з пробігом 70 тис км. Зміна цін залежить від валютного курсу та змін комерційної політики компанії, зазначають в «АИС».

Nissan Leaf мають кліматичний та круїз-контроль, підігрів сидінь, порти швидкої підзарядки, котрі дають змогу зарядити акумулятор на 80% усього за півгодини.

Що отримають українські покупці

Купуючи таке авто, клієнти зможуть також взяти його в кредит або в лізинґ, отримати безкоштовне обслуговування та інформаційну допомогу, розширену гарантію, можливості оформити одразу страхові поліси на електромобіль та податковий кредит із ПДВ в разі придбання електромобілів для юридичних осіб.

Де можна подивитися та придбати вживаний електромобіль

Переглянути асортимент ввезених автівок можна у Києві за адресою пров. Балтійський, 20. Тест-драйви проходять у будь-який день тижня.

Хочете більше? Чекайте на автівки з Канади

Раніше стало відомо про те, що автомобілі з Канади можна буде ввозитиАвтомобілі Канади з серпня 2017 року матимуть нульову ставку мита із серпня 2017 року в Україну за спеціальною ставкою мита, що дасть змогу суттєво зекономити на вартості імпорту.