Реклама

У Франції перейдуть на екологічні авто до 2040 року

Čytaty latynkoju
У Франції перейдуть на екологічні авто до 2040 року

Такі заходи допоможуть зменшити кількість викидів вуглецю в атмосферу. До 2040 року у Франції планують заборонити продаж усіх дизельних і бензинових автомобілів. Таку заяву зробив міністр екології країни Ніколя Юло.

Як відбуватиметься перехід у Франції до нових правил

Міністр оголосив про плани заборонити всі нові проекти, що використовують бензин, газ чи вугілля, так само як і сланцеву нафту. Окрім заборони продажу бензинових та дизельних авто у планах зупинити роботу всіх вугільних електростанцій до 2022 року, а також зменшити частку ядерної енергетики у виробництві електроенергії у Франції з нинішніх 75% до 50%  до 2025 року. Франція також вживе заходів з обмеження використання пальмової олії у виробництві біопалива з метою скорочення непрямого збезлісення.

Бонус для французів

Уряд Франції запропонує кожному французу «бонус» за заміну дизельних автомобілів випущених до 1997 року та бензинових, випущених до 2001 року на новий або вживаний автомобіль. Цей, за словами міністра стане «справжньою революцією».

Автовиробникам буде складно втілити  все, але Peugeot, Citroen і Renault лідирують у Європі, маючи найнижчі показниками викидів шкідливих речовин. Шведський автоконцерн Volvo також оголосив про планиЗ 2019 року Volvo випускатиме лише електрокари випускати тільки електричні та гібридні транспортні засоби з 2019 року.

Поставлена мета до зниження викидів вуглецю до нульового рівня змусить нас робити необхідні інвестиції

Ніколя Юло , міністр екології Франції