Фінно-український стартап отримав інвестиції

Čytaty latynkoju
Фінно-український стартап отримав інвестиції

Фінно-український стартап PromoRepublic отримав інвестиції у розмірі $1,2 млн від цілого ряду зацікавлених вкладників. 

Чим займається стартап PromoRepublic

Стартап покликаний допомогти малому бізнесу побудувати бренд і залучити більше клієнтів з соціальних мереж. Інвестиції підуть на розробку системи штучного інтелекту для сервісу. Вона буде аналізувати ефективність контенту Facebook, Instagram і Twitter і автоматично генерувати шаблони, ґрунтуючись на кращих бізнес-постах для кожної категорії. Серед інвесторів: Фінське Агентство фінансування технологій та інновацій Tekes, фонди Howzat Partners, Digital Future і Spring Capital. У липні минулого року стартап залучив €500 тис інвестицій і запустився в США.

Ми кілька разів спілкувалися з представниками Facebook — той факт, що контент малого і середнього бізнесу дуже низької якості, засмучує всіх учасників: і Facebook, і сам малий/середній бізнес. Ми плануємо залучити Facebook в маркетингові плани бізнесу.

Макс Печерський, співзасновник сервісу PromoRepublic

 

Основні конкуренти — Canva, Stencil, Adobe Spark і DIFM-сервіси: MainStreenHub, Boostability, RevLocal (DIFM або ж do-it-for-me-сервіси). Але якщо DIFM-сервіси коштують від $ 300 в місяць, ціна передплати PromoRepublic стартує з $ 20.