Поява великої кількості хакерів та зловмисників, які оперують в інтернеті, створює попит на фахівців, котрі будуть їм протистояти. Проблема також і в тому, що подібних фахівців за окремою спеціальністю не готує переважна більшість українських вишів. Аби виправити це становище, потрібно запровадити навчання новому фаху в університетах із технічними спеціальностями. Саме тому Національне агентство забезпечення якості вищої освіти затвердило стандарт для спеціальності «Кібербезпека». Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України. На часі дізнатися більше про це.
Коли можна буде вступати на спеціальність «Кібербезпека»
Наразі підготовлено відповідний проект наказу затвердження стандарту спеціальності щодо кіберзахисту та вивчення його основ для отримання диплому бакалаврського рівня. Передбачається, що він буде введений в дію з 2017-2018 навчального року. За цією програмою студенти отримуватимуть кваліфікаційні дипломи встановленого державного зразка.
Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати фахівців високого рівня, готових застосовувати отримані знання в реальних умовах і реагувати на виклики часу. Для цього також буде розроблена типова освітня програма
Володимир Ковтунець, перший заступник міністра освіти і науки України
До речі, 14-15 червня у столичному КВЦ «Парковий» пройде всесвітній саміт кібербезпекиКиїв прийме всесвітній саміт кібербезпеки та захисту інформації та захисту інформації. Серед учасників заявлено більше сотні фахівців та експертів в даній галузі. Вони розкажуть про основні тренди, загрози та можливості захисту даних у сучасному IT-просторі.