Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде всесвітній саміт кібербезпеки та захисту інформації

U Kyjevi projde vsesvitnij samit kiberbezpeky ta zahystu informaciї

Захід відбудеться 14-15 червня у КВЦ «Парковий». Серед учасників заявлено більше сотні фахівців та експертів  в галузі кібербезпеки і захисту інформації
Zahid vidbudeťsja 14-15 červnja u KVC «Parkovyj». Sered učasnykiv zajavleno biľše sotni fahivciv ta ekspertiv  v galuzi kiberbezpeky i zahystu informaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  14-15 червня у Києві пройде Global Cybersecurity Summit 2017 (#GCS17). Захід збере більше сотні фахівців та експертів світового рівня в галузі кібербезпеки і захисту інформації. Представників влади та бізнесу, некомерційних організацій і держустанов запрошують ознайомитися з передовими технологіями у цій галузі. Чому Україна обрана майданчиком для саміту. Американське видання Daily Dot зазначає, що саміт проводитиметься у Києві, оскільки Україна кілька разів ставала об’єктом масштабних кібератак східного сусіда. Також наша держава є донором талантів і технічних фахівців для США і всього світу. Панельні дискусії Global Cybersecurity Summit 2017:. Створення нового покоління кіберпрофесіоналів; Новий світ у галузі IoT (інтернет речей); Штучний інтелект і машинне навчання; Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій; Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози; Зростаючі тренди в галузі автоматизації і безпеки додатків; Від кіберосвіти до незалежних досліджень; Шифрування майбутнього. Місце проведення — КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога, 16а).

14-15 червня у Києві пройде Global Cybersecurity Summit 2017 (#GCS17). Захід збере більше сотні фахівців та експертів світового рівня в галузі кібербезпеки і захисту інформації. Представників влади та бізнесу, некомерційних організацій і держустанов запрошують ознайомитися з передовими технологіями у цій галузі.

Чому Україна обрана майданчиком для саміту

Американське видання Daily Dot зазначає, що саміт проводитиметься у Києві, оскільки Україна кілька разів ставала об’єктом масштабних кібератак «східного сусіда». Також наша держава є донором талантів і технічних фахівців для США і всього світу.

Панельні дискусії Global Cybersecurity Summit 2017:

  • Створення нового покоління кіберпрофесіоналів;
  • Новий світ у галузі IoT (інтернет речей);
  • Штучний інтелект і машинне навчання;
  • Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій;
  • Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози;
  • Зростаючі тренди в галузі автоматизації і безпеки додатків;
  • Від кіберосвіти до незалежних досліджень;
  • Шифрування майбутнього.

Місце проведення — КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16а).

Джерело: День

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: