fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ прийме всесвітній саміт кібербезпеки та захисту інформації

Kyїv pryjme vsesvitnij samit kiberbezpeky ta zahystu informaciї
Захід відбудеться 14-15 червня у КВЦ «Парковий». Серед учасників заявлено більше сотні фахівців та експертів  в галузі кібербезпеки і захисту інформації
Zahid vidbudeťsja 14-15 červnja u KVC «Parkovyj». Sered učasnykiv zajavleno biľše sotni fahivciv ta ekspertiv  v galuzi kiberbezpeky i zahystu informaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  14-15 червня у Києві пройде Global Cybersecurity Summit 2017 (#GCS17). Захід збере більше сотні фахівців та експертів світового рівня в галузі кібербезпеки і захисту інформації. Представників влади та бізнесу, некомерційних організацій і держустанов запрошують ознайомитися з передовими технологіями у цій галузі. На часі дізнатися, що за захід прийматиме Київ. Чому Україна обрана майданчиком для саміту. Американське видання Daily Dot зазначає, що саміт проводитиметься у Києві, оскільки Україна кілька разів ставала об’єктом масштабних кібератак східного сусіда. Також наша держава є донором талантів і технічних фахівців для США і всього світу. Саме тому українську столицю було обрано в якості місця для зустрічі топових спеціалістів із цих питань. Панельні дискусії Global Cybersecurity Summit 2017:. Створення нового покоління кіберпрофесіоналів — як над цим працювати; Новий світ у галузі IoT (інтернет речей) — які зміни треба запроваджувати; Штучний інтелект і машинне навчання — як їх застосовувати; Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій та електронна демократія і супутні сервіси; Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози між різними державами; Зростаючі тренди в галузі автоматизації і безпеки додатків; Від кіберосвіти до незалежних досліджень — про що варто знати науковцям, розробникам і простим громадянам; Шифрування майбутнього — як захистити свої дані в епоху усіх перелічених вище сучасних технологій. Місце проведення — КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога, 16а).
Реклама 👇 Замовити

14-15 червня у Києві пройде Global Cybersecurity Summit 2017 (#GCS17). Захід збере більше сотні фахівців та експертів світового рівня в галузі кібербезпеки і захисту інформації. Представників влади та бізнесу, некомерційних організацій і держустанов запрошують ознайомитися з передовими технологіями у цій галузі. На часі дізнатися, що за захід прийматиме Київ.

Чому Україна обрана майданчиком для саміту

Американське видання Daily Dot зазначає, що саміт проводитиметься у Києві, оскільки Україна кілька разів ставала об’єктом масштабних кібератак «східного сусіда». Також наша держава є донором талантів і технічних фахівців для США і всього світу. Саме тому українську столицю було обрано в якості місця для зустрічі топових спеціалістів із цих питань.

Панельні дискусії Global Cybersecurity Summit 2017:

  • Створення нового покоління кіберпрофесіоналів — як над цим працювати;
  • Новий світ у галузі IoT (інтернет речей) — які зміни треба запроваджувати;
  • Штучний інтелект і машинне навчання — як їх застосовувати;
  • Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій та електронна демократія і супутні сервіси;
  • Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози між різними державами;
  • Зростаючі тренди в галузі автоматизації і безпеки додатків;
  • Від кіберосвіти до незалежних досліджень — про що варто знати науковцям, розробникам і простим громадянам;
  • Шифрування майбутнього — як захистити свої дані в епоху усіх перелічених вище сучасних технологій.

Місце проведення — КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16а).

Джерело: День

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: