В Одесі запустили сервіс оренди електромобілів

Čytaty latynkoju
В Одесі запустили сервіс оренди електромобілів

Днями в Одесі запустили каршерінг електромобілів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив засновник EcoFactor Сергій Вельчев. 

 Як функціонує сервіс Mobile Car в Одесі

Mobile Car — екологічно чистий, безшумний та безпечний автомобіль. Орендувати транспортний засіб в Одесі можуть водії зі стажем від 3 роки. Сервіс доступний для користування за допомогою додатку на iOS або Android, де висвітлюються найближчі вільні електромобілі. Транспорт буде чекати водія безкоштовно протягом 20 хвилин. Підійшовши до машини, варто оцінити її зовнішній вигляд і внутрішній стан та перевірити комплект документів. Відкривається і закривається авто за допомогою смартфона.

Якщо коротко, то качаєте додаток на телефон, погоджуєтеся з умовами і заповнюєте свій профіль. Чекаєте активації і ви вже не зможете відмовити в майбутньому від цього сервісу. Користуйтеся і звикайте.

Сергій Вельчев

Скільки коштуватиме оренда електромобіля

Стартовий тариф складає 2,50 грн/хв. До речі, користувачі не повинні залишати завдаток за користування автомобілем. Завершити оренду можна в будь-якому місці, де це дозволено правилами дорожнього руху. Водій лише має переконатися, що двері електромобіля закриті, запалення вимкнене, а коробка передач знаходиться в положенні «P».