У Дубаї вийшов на службу робот-поліцейський

Čytaty latynkoju
У Дубаї вийшов на службу робот-поліцейський

У Дубаї до 2030 року з’явиться перший поліцейський відділок, в якому служитимуть тільки роботи. Також планується, що чверть всіх місцевих поліцейських будуть роботами. На часі дізнатися, як виглядає цей робот.

Як працюватиме робот-поліцейський

Іспанська компанія PAL Robotics спроектувала першого робота-поліцейського REEM, який вийшов на службу в Дубаї 24 травня. Він має зріст 1,67 м з головою, двома руками і сенсорним екраном в грудях. Пересувається цей охоронець правопорядку на колесах. Він може відповідати на питання, надавати інформацію та штрафувати людей. REEM вміє розпізнавати обличчя, але точність розпізнавання складає лише 80%. Відео з камер відразу передається для аналізу в командний центр. Також він володіє 9 мовами.

Де патрулюватиме REEM

Зазначається, що робот буде патрулювати туристичні місця і торгові центри. Громадяни зможуть повідомляти роботу про скоєні злочини, але розслідуванням будуть займатися живі люди. Наразі дубайські правоохоронці працюють над наступною версією робота, який буде виконувати всі функції справжнього поліцейського. Проте, носити зброю йому не довірять.