«Укрзалізниця» встановить термінали самообслуговування

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» встановить термінали самообслуговування

Розвиток різних форм безготівкових платежів в Украні спонукає національних перевізників та транспортні компанії опановувати нові способи прийому оплати за проїзд. З’явилися портативні платіжні термінали, пристрої для безконтактної оплати, запущено сайти для сплати через інтернет та агрегатори для пошуку і швидкого замовлення квитків онлайн. Якщо сплата через термінали самообслуговування для європейців є справою звичною, то для нас це — поки все ще інновація. Але скоро таких терміналів побільшає не лише на автобусних станціях чи вокзалах. Не відстають і представники національного залізничного перевізника. Компанія «Укрзалізниця» анонсувала встановлення перших терміналів самообслуговування для купівлі квитків. Про нововведення повідомив голова правління компанії Войцех Балчун. На часі дізнатися більше про нові платіжні термінали.

Що відомо про нові термінали «Укрзалізниці»

У найближчі тижні новітні автомати для оплати квитків на потяги з’являться на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Згодом ці пристроїв для здійснення розрахунків пасажирами будуть встановлювати й у інших великих містах. Поки що невідомо, як будуть виглядати ці пристрої та як відбуватиметься купівля квитків.

Нагадаємо, що з лютого 2017 року для операційної системи Android створено офіційний мобільний додаток українського залізничного перевізника для того, аби купити квиток на потяг у будь-якому з потрібних вам напрямків. Додаток доступний для завантаження через магазин Google Play. Очільник правління »Укрзалізниці» Войцех Балчун повідомив, що незабаром додаток для купівлі квитків також стане доступним і для користувачів мобільної операційної системи іOS.