Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter

Новітня розробка української команди вже добряче струсонула англомовні ЗМІ: участь у кількох виставках та конференціях залишила репортерів просто у зачудуванні від побаченого. Йдеться про ґаджет, який схожий ззовні на навушники — ось тільки надягають його так, аби він захищав рота і не пропускав ваш голос назовні.

В чому особливість

Пристрій під назвою Hushme забезпечує не лише пасивну ізоляцію від підслуховування ваших розмов сторонніми (колегами в офісі, незнайомцями у кафе чи громадських місцях), приглушуючи звук завдяки двом секціям із вбудованими мікрофонами, але й активний шумозахист, продукуючи фонові звуки, які співпадають із навколишнім середовищем.

Існуючий прототип Hushme

Також ґаджет оснащено двом навушниками і спеціальним кріпленням, щоби ця звукова «маска» не злітала із вас під час розмови. Закордонні оглядачі жартома порівнюють цей пристрій із маскою відомого лиходія Бейна, який фігурував в одном із фільмів про Бетмена. Попри це, Hushme здобув схвальні відгуки преси під час конференцій CES 2017 та Wearable Technology Show.

Як це працюватиме

За допомогою мобільного додатку користувач може повністю контролювати рівень активного притлумлення звуку, а також гучність передачі власного голосу. Також мобільний додаток дозволяє встановити обрані види мелодій чи звуків, що транслюватимуться назовні, поки ви говорите із надягнутою «маскою».

Загальна схема ґаджета

Хто працює над проектом

Українська команда

Команду розробників очолюють CEO Роман Сакун, Андрій Левчук, Ярослав Ромашко. Розроблявся ґаджет спільно із конструкторсько-дизайнерським бюро ARTKB (фахівці з цієї компанії вже працювали над концепціями таких успішних пристроїв, як iblazr, eCozy, Safeband, що вже підкорили Kickstarter раніше).

Скільки коштуватиме Hushme

Загалом для серійного випуску команда прагне зібрати $70 тис. Перші 10 щасливчиків, які поквапляться, отримають ґаджет усього за $129, далі буде обмежена партія у 400 пристроїв вартістю $149, а потім ціна складатиме $189 за одиницю. Доставка по країнам світу не обмежена, очікувати на новинку власники можуть вже у грудні 2017 року. Комплект із 4 масок можна буде замовити за ціною в $699.