Mailchimp безкоштовно вестиме всі маркетингові кампанії

Čytaty latynkoju
Mailchimp безкоштовно вестиме всі маркетингові кампанії

Розсилки із широким спектром функцій та налаштувань — один із ключових маркетингових інструментів для сучасного бізнесу. Потужні функції автоматизації маркетингу тепер безкоштовні для всіх користувачів MailChimp. Також команда сервісу оголосила про відкриття загальної доступності продуктових рекомендацій для всіх бажаючих. На часі дізнатися більше про усі ці зміни. Найголовніше — ведення комплексних кампаній тепер буде доступне на безкоштовній основі.

Додаткові можливості для маркетингу від Mailchimp

Місія цього сервісу електронних автоматизованих розсилок, за словами представників компанії, полягає в тому, щоби допомогти малим та середнім підприємствам у зростанні. Це є можливим через використання потужних маркетингових інструментів. Такі сервіси раніше часто були доступні лише для великих компаній із значними бюджетами на маркетинг та розробку онлайн-сервісів. Із нововведеннями розробники сервісу запевняють, що вони допомагатимуть усім, незалежно від типу облікового запису. Раніше додаткові інструменти були доступні лише для преміум-користувачів.

Незалежно від того, чи працюєте ви в інтернет-магазині, очолюєте некомерційний проект або виконуєте творчий проект, автоматизація спрощує відправку повідомлення потрібним людям в потрібний час. При цьому такий інструментарій надає вам конкурентні переваги та економію у бюджеті, кажуть у компанії. Також Mailchimp змінив форму створення нових кампаній для маркетингових цілей у сегменті малого й середнього бізнесу в усіх країнах. Про подальші плани із розвитку цих сервісів компанія обіцяє повідомити невдовзі.