Реклама

Річковий трамвай поєднає столицю із іншими містами по Дніпру

Čytaty latynkoju
Річковий трамвай поєднає столицю із іншими містами по Дніпру

Новий вид громадського транспорту поєднає різні частини української столиці. Мер Києва Віталій Кличко разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном оглянули один із відремонтованих річкових трамваїв, які почнуть свою роботу у перших числах травня. Ці транспортні засоби курсуватимуть між Поштовою площею і набережною біля МВЦ. Річковий трамвай — зручний вид транспорту для міста, переконані у мерії.

Що зроблять для запуску річкового трамваю

За словами київського очільника, до європейського пісенного конкурсу запустять 7 річкових трамваїв, а якщо навантаження буде великим – додадуть ще 3 для городян та туристів.

У свою чергу Володимир Омелян подякував Кличку за нову реконструйовану площу європейського зразка. «Вихід до Дніпра в районі річкового вокзалу завжди був проблемним і нетиповим для європейських столиць, але завдяки меру ми отримали сучасну площу та новий публічний простір в історичному серці Подолу», — зазначив Омелян.

Я сподіваюся, що річковий трамвай працюватиме у Києві не тільки під час Євробачення. Ми плануємо, що він курсуватиме не тільки в межах столиці, а й сполучатиме Київ з іншими містами, зокрема, з Каневом

На Поштовій площі вже завершене спорудження естакади та тунелю. Також тут перекладені інженерні мережі та влаштовано верхні шари дорожнього покриття. А ще було встановлено дорожні знаки. Також була змонтована бар’єрна огорожа. На набережній Дніпра провели благоустрій і встановили сучасне вуличне освітлення.