Мінінфраструктури планує запустити низку потягів до країн ЄС та оновити порти

Čytaty latynkoju
Мінінфраструктури планує запустити низку потягів до країн ЄС та оновити порти

Міністерство інфраструктури України вважає за необхідне запустити ряд залізничних маршрутів для сполучення з європейськими країнами. Плани охоплюють запуск маршрутів до найближчих країн-сусідів із Європейського Союзу. На часі дізнатися детальніше про це.

Подібний план озвучив міністр інфраструктури Володимир Омелян в рамках засідання Кабінету Міністрів України:

В продовження розширення сполучення з Європою міністерство вважає за необхідне запуск нових залізничних маршрутів в країни Європи — Польщу, Словаччину, Угорщину, Німеччину, Румунію

Що окрім потягів, збираються оновити

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в країні очікується масштабна реконструкція морської галузі. Серед ключових напрямків роботи — відновлення будівництва хвилелому в Одесі, а також поглиблення акваторії українських портів. Обсяг інвестицій в галузь складе $500 млн. Також Міністерство інфраструктури планує провести реконструкцію 19 причалів у 4 морських портах України на суму близько 3 млрд грн. Всі ці кроки мають сприяти загальнонаціональному оновленню інфраструктури:

Вперше за десятиліття плануємо здійснити реконструкцію і будівництво 19 причалів у 4 морських портах України

Володимир Омелян, міністр інфраструктури

Також читайте про розбудовуУкраїна профінансує новий транспортний коридор Go Highway транспортного сполучення в Україні.