Новинка знімає 360 градусів із величезною роздільною здатністю 5К при 30 кадрах в секунду. Також є можливість активувати режим OverCapture і провести зйомку в стандартному режимі. Вибір остаточного відеоформату залежить від вибору власника камери.
З ким конкуруватиме GoPro і що вона робила раніше
До анонсу такої камери компанія давала можливість знімати відео у розгортці 360 градусів за допомогою спеціальної монтажної стійки та 10 звичайних камер GoPro. Такий комплект обходився у понад $4 тис. Тому навіть професіонали відеозйомки не часто вдавалися до подібної комплектації для знімальних майданчиків.
Конкурентами в цій ніші є значно доступніші за ціною розробки на кшталт Samsung Gear 360 та китайські виробники камер. При бажанні можна знайти рішення вартістю від пари тисяч доларів США до кількох сотень — на будь-який смак та технічні вимоги.
Включитися у конкурентну боротьбу для GoPro — завдання, яке на часі: смартфони дедалі більше «відрізають» частку ринку, яку раніше займали портативні відеокамери, а розробка власного відеодрону Karma наштовхнулася на ринковий провал, технічні труднощі із стабільністю роботи та конкурентні рішення з боку DJI та інших виробників.
Перевагою GoPro може також стати спеціалізоване програмне забезпечення, котре дає змогу монтувати та переглядати відзняті відеоролики від першої особи без ефекту «риб’ячого ока», через який складно дивитися такі відео тривалий час.
Коли чекати на диво-камеру
Влітку 2017 року GoPro відкриє програму бета-тестування новинки і віддасть ґаджет до рук креативним користувачам. Саму камеру слід чекати у продажу восени.