🎤 Відбір на Євробачення 2020 — як дивитися фінал та виступи учасників (відео)

Čytaty latynkoju
🎤 Відбір на Євробачення 2020 — як дивитися фінал та виступи учасників (відео)

Коли відбудеться Національний відбір на Євробачення 2020

Переможця, який представить Україну на міжнародному конкурсі Євробачення 2020, визначають протягом двох шоу — півфіналів та фіналу. Півфінали вже відбулися 8 та 15 лютого, а фінал буде в суботу, 22 лютого.

Слідкувати за перебігом конкурсу можна на офіційному сайті, а пряма трансляція відбудеться в суботу, о 19:00 одночасно на двох національних телеканалах — UA: Перший та СТБ.

Можна дивитися просто тут:

Як обирають переможців

Голосують глядачі разом із професійним журі, до якого входять Андрій Данилко, Тіна Кароль та продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа» (радіостанції «Хіт ФМ», Radio ROKS, «Релакс» та інші) Віталій Дроздов.

Журі голосує балами від 1 до 8, визначаючись із рішенням у закритій кімнаті після виступів учасників. Глядачі у той самий час голосують за допомогою SMS або застосунку «Телепортал», який доступний як на iOS, так і на Android. Їхні голоси конвертують у бали (від 1 до 8) відповідно до кількості. Виконавець, який отримав найбільше голосів, отримує 8 балів, другий за кількістю — 7, третій — 6 і так далі. Бали глядачів додаються до балів журі і за сумою обирають переможців.

Учасник, який отримає найбільшу кількість балів, виграє Національний відбір на Євробачення 2020. Він підпише контракт зі Суспільним телебаченням та представить Україну на Євробаченні у Роттердамі.

Євробачення 2020

Конкурс цього року відбудеться у Роттердамі, Нідерланди. Півфінали відбудуться 12 та 14 травня, а фінал — 16 травня.

Цьогоріч на конкурсі будуть відсутні Угорщина та Чорногорія, а разом із Україною на конкурс повертається Болгарія.

Україна виступить у першому півфіналі.

Виступи фіналістів

Крім номерів учасників відбору, організатори шоу обіцяють виступи членів журі Вєркі Сердючки і Тіни Кароль, а також Джамали, яка вперше на телебаченні виконає пісню «Жалі».

TVORCHI — Bonfire

KRUTЬ — 99

 

KHAYAT — Call For Love

 

Jerry Heil — Vegan

 

David Axelrod — Horizon

 

Go_A — Соловей

Раніше ми писали? Sting повертається до Києва з новою програмою, що Sting повертається в Україну.