Вперше в Україні: Bullet For My Valentine виступлять на фестивалі ZaxidFest

Čytaty latynkoju
Вперше в Україні: Bullet For My Valentine виступлять на фестивалі ZaxidFest

Що варто знати про гурт

Якщо говорити про мелодійний британський металкор, то Bullet For My Valentine є одними з найяскравіших його представників. Під впливом таких рок-музичних жанрів, як треш, глем, гранж і ню-метал, вони створили свій власний стиль і стали представниками метал-сцени нового покоління.

Всього в дискографії колективу — 7 платівок. Venom 2015 року потрапила до ТОП-10 британського і американського чартів. Перші три лонгплеї отримали «золотий» статус у Великобританії, а дебютна робота The Poison отримала «золото» у США.

Наприкінці 2018-го колектив представив світу свій новий студійний альбом Gravity, а вже 26 серпня на ZaxidFest платівку наживо оцінить і українська публіка:

ZaxidFest як невід’ємна частина літа

ZaxidFest можна вважати одним з найстаріших фестивалів України. Вже протягом 10-ти років фестиваль поблизу Львова, що став найбільшим open-air’ом України, збирає своїх давніх шанувальників і нових друзів, в «Чарівній Долині» в Родатичах. Щорічно організатори ставлять великі сцени, привозять якісний звук і світло, щороку натовпи людей мігрують між локаціями в залежності від своїх музичних уподобань: відриватися на Головній, розслаблятися на Інді-сцені, слем на Рок-сцені або ще після всього піти в цілковитий відрив на Нічній.

У цьому році на сценах фестивалю виступатимутьЮвілейний ZaxidFest 2018 — кого слухати та що дивитися на фестивалі гурти найрізноманітніших музичних напрямків. Тут будуть метри металу Sepultura, законодавці симфонічного металу Therion, відомі німці Guano Apes з програмою старих добрих хітів, Adam Gontier, екс-вокаліст групи Three Days Grace, і безліч інших груп з України та інших країн. Цього року також виступлять We Butter The Bread With Butter, Noize MC, Ляпіс-98, Pianoбой, O.Torvald, Карна, Тартак, Detach, AННА, Один в Каное, 5 Vymir, Detach, Беz Обмежень, Latexfauna та багато інших

Zaxidfest — не просто літній фестиваль 2018, а ціла пригода, куди вирушають з повним рюкзаком, запасними кедами і залізною чашкою в передчутті справжніх літніх сюрпризів. Це — три дні за містом, подалі від бетонних джунглів, в колі друзів посеред природи. Немає різниці, хто ти: айтішник, бізнесмен, марсіанин або топ-менеджер. Тобі тут завжди раді

Квитки на фестиваль — від 800 грн