Реклама

Український стартап Dataisland та Binance продемонстрували можливості використання АІ у сфері освіти та науки 

Čytaty latynkoju
Український стартап Dataisland та Binance продемонстрували можливості використання АІ у сфері освіти та науки 
  1. Головна
  2. Крипто
  3. Український стартап Dataisland та Binance продемонстрували можливості використання АІ у сфері освіти та науки 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Binance, провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури  разом з українським AI-стартапом Dataisland представили новітні технології у галузі освіти та науки 5 квітня у Національному університеті фізичного виховання і спорту України. 

Dataisland надає нові інструменти для глибшого дослідження більшості предметних областей, технологія дозволяє підвищити якість академічних досліджень та забезпечує ефективний пошук інформації серед доступних ресурсів. Студентам допомагає у підготовці до іспитів, а науково-педагогічним працівникам дозволяє розробляти навчальні матеріали. За підтримки Binance, університети можуть інтегрувати цю технологію безоплатно.

Студенти, які активно використовуватимуть АІ, матимуть шанс отримати криптостипендію від Binance, що стимулюватиме їх до залучення в освітній процес та використання новітніх технологій. 

«У рамках співпраці з українським AI-стартапом Dataisland, ми впроваджуємо інноваційні технології у сфері освіти та науки, що трансформує академічний ландшафт в Україні. Наша мета — підтримати студентів, які активно користуються цими інноваціями, надаючи їм можливість отримати унікальну криптостипендію. Ця ініціатива відображає нашу відданість важливості освіти та застосування передових технологій для розвитку студентської спільноти та галузі в цілому.», Кирило Хом’яков, регіональний голова Binance в СЕЕ та Центральній Азії.

«Ми дуже раді, що наше рішення ефективно використовується у освітньому процесі та знайшло такий жвавий відгук серед академічної спільноти. До кінця 2024 року плануємо анонсувати партнерство ще як мінімум з п’ятьма українськими університетами», – Віктор Опанасенко, директор з маркетингу компанії Dataisland.

Захід відвідали представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевої влади, а також керівники закладів освіти та наукових установ, Олімпійські чемпіони, посли інших держав. 

«Прогресивні ініціативи, які сприяють розвитку освіти, повинні не просто бути ініційовані в університетах, а створюватися та реалізовуватися саме в них. Це стає незаперечним показником якості освітньої діяльності та свідченням високого рівня свідомості університетів щодо їхньої ролі в соціальному та інноваційному розвитку суспільства. Важливо розуміти, що такі процеси не мають “спускатися” з гори адміністративним шляхом, а повинні виростати з академічної спільноти як органічний вияв ініціативи та прагнення до покращення», Дмитро Завгородній, заступник міністра освіти і науки України.

«Використання штучного інтелекту в освіті – це не просто технологічна інновація, а стратегічний крок до створення інклюзивного, адаптивного та ефективного навчального середовища, яке відповідає потребам кожного студента» – Євгеній Імас, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Дізнатися більше за посиланням

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...