Реклама

🎤 Incrypted Conference 2023 — 10-11 червня в Києві. Зберуться криптоентузіасти з усього світу

Čytaty latynkoju
🎤 Incrypted Conference 2023 — 10-11 червня в Києві. Зберуться криптоентузіасти з усього світу
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 🎤 Incrypted Conference 2023 — 10-11 червня в Києві. Зберуться криптоентузіасти з усього світу
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Охочі розкупили 100 ранніх квитків протягом кількох годин з моменту старту продажів.

Incrypted Conference 2023 претендує на звання головного криптоівенту року в Україні. Топові спікери з світових і українських проєктів, а також шанувальники індустрії зберуться, щоб обговорити розвиток Web3.

Incrypted Conference 2023 пройде у два етапи: онлайн- і офлайн-день.

Перший етап — безкоштовна онлайн-трансляція на YouTube-каналі Incrypted. Реєстрація безкоштовна, треба лише вказати пошту.

Ми запланували перший етап конференції провести у вигляді безплатного онлайн-марафону для всіх охочих. 10 червня з 12:00 до 19:00 (за Києвом) на каналі Incrypted в YouTube. Під’єднуйтесь і слухайте виступи представників 1Inch, Trust Wallet, Filecoin, Hacken, Aurora Labs, Allbridge, WhiteBit і багатьох інших. Доступ до трансляції безкоштовний, вам потрібно просто залишити свою електронну пошту на сайті конференції.

Іван Павловський, СЕО Incrypted

Другий етап — це офлайн-мітап української криптоспільноти, представників провідних учасників галузі та Міністерства цифрової трансформації України. Він відбудеться 11 червня з 11:00 до 22:00 (реєстрація з 09:30) на території інноваційного серця столиці — UNIT.City (кампус B12). Купити квитки за фіат чи крипту можна тут.

Крім усього іншого, до програми другого дня заходу входять виступи представників криптопроєктів, панельна дискусія, пітч-сесія від українських криптостартапів за участю великих VC компаній та вечір у неформальній форматі з коктейлями.

Ми плануємо найближчим часом розіграти 100 квитків на другий етап конференції серед спільноти нашого каналу, аудиторій партнерів, а також, власників NFT-котів колекції UACatsDivision, яку ми запустили на підтримку збору для UNITED24. Усі подробиці першочергово публікуватимемо у себе в телеграм-каналі.

Андрій Макаров, CCO Incrypted

Про проєкти:

Incrypted — це одне з провідних медіа, що видається з 2017-го року і присвячене криптовалюті в Україні. Редакція бере активну участь у житті крипто-спільноти, а також проводить власні івенти з грошовими призами. Найсвіжіші новини криптовалют, YouTube-канал на 100 тис. підписників, телеграм, битва портфелів і багато іншого — це все Incrypted.

UNITED24 — charity-партнер заходу. Фандрайзингова платформа Президента України, на підтримку якої Incrypted допомагає реалізувати проєкт UaCatsDivision — благодійну NFT-колекцію, яка допомагає зібрати гроші на 4 морських надводних дрони.

Na chasi — українське медіа про ігри, фільми, музику, технології та криптовалюту. Медіапартнер Incrypted Conference 2023.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...