Реклама

Актуальні методи заробітку на криптовалюті у 2022

Вайтлісти, сейли, ноди, ретродропи - або як отримати халявну крипту 
Čytaty latynkoju
Актуальні методи заробітку на криптовалюті у 2022
  1. Головна
  2. Крипто
  3. Актуальні методи заробітку на криптовалюті у 2022
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Вайтлісти, сейли, ноди, ретродропи - або як отримати халявну крипту 

І так, як заробити на криптовалюті у 2022? Трейдинг скажете ви. Так, можливо, проте це досить високо ризикована робота, так саме РОБОТА, і не для всіх трейдинг підходить, тому давайте розглянемо інші альтернативні спекуляції на яких можна досить непогано заробляти.

Вайтлісти – найбільш популярна спекуляція як дає можливість отримати хороші ікси, проте тут є свої мінуси, це велика кількість аккаунтів які приймають участь (мультиакаунти), стартовий капітал – який потрібно внести у сам вайтліст від 50 до 500$ * як де – так би мовити, лок і розлок протягом визначеного часу (може сягати до 2 років), тобто у разі проходження у вайтліст, і внесення коштів, вам кожного місяця будуть видавати 10-20% від загальних ваших монет які ви зможете продавати.

Перепродаж алокацій / аккаунтів – все те саме що і з вайтлістами, тільки ми тут можем перепродувати самі аккаунти які зайшли у вайтліст на різних OTC ринках ( зазвичай це різні телеграм канали ), не чекаючи лістингу і розлоків.

Сейли – теж подібно до вайтлістів, проте щоб прийняти участь ми можемо навіть мати 50$ на аккаунтів. Трендом 2021 року стали сейли на крипто біржі HUOBI, де для участі було потрібно мати на аккаунті 50 USDT, з кожним наступним сейлом, людей з мультиакаунтами стало збільшуватися, пізніше вони ввели торгові об’єми на аакаунтах 200 – 1400$ (в середньому на акаунт виходило 5$ для сплачення комісії, тобто для учасників які мали 100- 200 мультиакаунтів це уже були досить серйозні витрати 1к – 2к $ тільки щоб потрапити в сейл, тому кількість мультиакаунтів різко зменшилося і це уже стало більше вигідніше для поодиноких акаунтів).

Аірдропи – безкоштовні роздачі криптовалюти (токенів або NFT). Проєкти зазвичай проводять їх у маркетингових цілях. Вхід у дропи майже безризикові, проте велика кількість дропів зіскамляться, перш ніж вийти в лістинг.

P2E (play to earn) ігри – ігри в яких за прокачування персонажа/виконання завдань дають токени, які можна відразу продати. Ці ігри зазвичай мають принцип піраміди, але при правильному підході на них можна добре заробити.

Амбасадорські програми – це проєкти, які набирають нн кількість людей які хочуть допомогти розвинути проєкт . Зазвичай йде набір (комюніті менеджерів, копірайтерів, дизайнери, інфлюенсери і т.д. ). У випадку успішного проходження амбасадорської компанії , цей проєкт може вам дати нн кількість своїх токенів подяки за вкладений час і розвиток проєкту). Токени звісно ж можна буде продати на крипто біржах.

*а можуть і не виділити токени для учасників амбасадорської програми 😭

Ноди/тестнети – пробне тестування проєктів, їхнього функціоналу ще на етапі розробки самого проєкту. Тут потрібно не тільки вміти ставити лайки, а й встановлювати програми щось типу програм для майнінгу і відстежувати їх чи вони коректно працюють. За ці свої старання вам ці проєкти теж можуть насипати монет, досить непогано.

Ретродропи – аірдроп, про який не було оголошено. Тобто використання того чи іншого сервісу, коли він ще не відомий великій кількості користувачів

Залишу посилання які допоможуть вам із пошуком аірдропів , ретродропів:

▶️https://docs.google.com/spreadsheets/d/1f_9c8P28dXG5K6DXlHGeTQUww5K8Ft6GgCKYZ8scjb0/edit#gid=2061257832

▶️https://dropsearn.com/airdrops/

Особисто на мою думку одними із найперспективніших спекуляцій це заповнення вайтлістів, участь у сейлах і їх перепродаж на OTC ринках, ретродропи та ноди / тестнети, саме тут ви можете отримати профіт у розмірах 500$ – і більше

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...